نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون پاسخ داور عصر جدید به یک حاشیه جنجالی
سید بشیر حسینی ، داور مسابقه عصر جدید
صحبت احسان علیخانی درخصوص رای دادن دکتر سید بشیر حسینی به بانوان در عصر جدید با واکنش این داور مسابقه عصر جدید مواجه شد.
تاریخ انتشار : 25 اردیبهشت 1398

حاشیه ای تازه برای سید بشیر حسینی داور عصر جدید

چرا سید بشیر حسینی داور برنامه عصر جدید بیشتر به خانم ها رای میدهد؟! این سوالی است که بعد از صحبت های احسان علیخانی در برنامه مرحله دوم عصر جدید در فضای مجازی با واکنش های متفاوت روبرو شد و حرف و حدیث های زیادی درباره آن شکل گرفت.

در پی واکنش های مختلف به این صحبت احسان علیخانی دکتر بشیر حسینی با انتشار پستی به این موضوع واکنش نشان داد.

رای سید بشیر حسینی به بانوان در عصر جدید ماجراساز شد

دکتر سید بشیر حسینی که به عنوان یکی از داوران در برنامه عصر جدید حضور دارد در واکنش به ماجرای تازه ایجاد شده درخصوص این برنامه توضیح داد.

سید بشیر حسینی

سید بشیر حسینی داور مسابقه استعدادیابی عصر جدید

دکتر سید بشیر حسینی با انتشار پستی در اینستاگرامش نوشت : بزرگیِ بانوان،بزرگتر از آنست که مردی بخواهد در حقشان،خدای ناکرده ترحم کند ولی مردانگی حکم می کند بزرگواریشان را فقط روی صحنه نبینیم و با احترام و عدالت و در نظرگرفتنِ شرایط به عظمت بستاییمشان.

مدیونِ مادرم، ممنون همسرم و مجنون دخترم هستم..... باعشق .... احترام مردانگی و ترحم نامردیست.

سید بشیر حسینی

دکتر سید بشیر حسینی داور مسابقه عصر جدید

احسان علیخانی در شب آغازین مرحله دوم مسابقه عصر جدید به این موضوع اشاره کرد که دکتر سید بشیر حسینی در طول 60 اجرایی که پشت سر گذاشتیم بیشترین رای را به خانم های شرکت کننده این مسابقه داده است و از این داور عصر جدید خواست در این خصوص توضیح دهد که با وجود ارائه توضیحات باز هم دکتر حسینی با انتشار پستی در این خصوص توضیح داد.

داوران عصر جدید

داوران مسابقه عصر جدید در یک قاب

با پایان مرحله مقدماتی مسابقه عصر جدید ، مرحله نهایی این مسابقه از 22 اردیبهشت ماه روی آنتن رفت و در هر قسمت چهار شرکت کننده که توسط اساتید باشگاه مهارت آموزش دیده اند اجراهایشان روی صحنه میبرند و در نهایت رای پایانی برعهده مردم است.

واکنش سید بشیر حسینی به ماجرای رای دادن به بانوان در عصر جدید!

پاسخ داور عصر جدید به یک حاشیه جنجالی
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 15
منبع : صفحه سید بشیر حسینی / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 13 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف