نمناک ورزشفوتبال تلاش سید حسین حسینی برای ثبت رکورد
سید حسین حسینی ، تلاش سید حسین حسینی برای رکورد زنی
سید حسین حسینی که 8 هفته است در لیگ برتر به دروازه بان ثابت استقلال تبدیل شده است نمی خواهد جایگاه خود را از دست بدهد و به همین دلیل بسیار جدی در تمرینات شرکت می کند.
تاریخ انتشار : 3 دی 1396

سید حسین حسینی به دنبال ثبت رکورد کلین شیت در لیگ برتر

سید حسین حسینی در 50 درصد بازی هایی که در این فصل در درون دروازه استقلال قرار گرفته است موفق شده دروازه تیمش را بسته نگه دارد امیدوار است بتواند در ادامه این آمار را بهتر کند.

گلر جوان و محبوب استقلال به دنبال ثبت رکورد کلین شیت در لیگ برتر است.

سید حسین حسینی، گلر استقلال که هفته هاست به جای سیدمهدی رحمتی در ترکیب اصلی آبی ها قرار می گیرد، تاکنون عملکرد خوبی از خودش به نمایش گذاشته و توانسته جواب اعتماد سرمربی خود را به خوبی بدهد.

سید حسین حسینی

گلر استقلال به دنبال ثبت رکورد

حسینی در 10 دیدار لیگ برتری مقابل حریفان به میدان رفته است که 6 کلین شیت از این تعداد بازی به نام خود ثبت کرده و در 4 بازی دیگر در مجموع 5 گل دریافت کرده است که آمار خیلی خوبی برای وی محسوب می شود.
او انگیزه زیادی دارد تا در دیدار مقابل صنعت نفت و سایر دیدارها آمار خودش را بهبود ببخشد و بتواند رکوردی در این زمینه به نام خودش به ثبت برساند.
در حال حاضر بیشترین کلین شیت در لیگ برتر مربوط به علیرضا بیرانوند است که موفق شده تا پایان هفته پانزدهم 9 کلین شیت به نام خودش ثبت کند و حسینی کمی تا رسیدن به این آمار فاصله دارد.
گلر استقلال کار سختی مقابل صنعت نفت خواهد داشت و این تیم موفق شده دروازه بیرانوند را هم در جام حذفی باز کند.

تلاش سید حسین حسینی برای ثبت رکورد

تلاش سید حسین حسینی برای ثبت رکورد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از ایلنا / ر
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف