سید حسین حسینی

فاصله سید حسین حسینی با رکورد بیرانوند

تاریخ انتشار : 4 دی 1396کد مطلب : 61849زمان مطالعه : 2 دقیقه
سید حسین حسینی با اضافه کردن یک 90 دقیقه دیگر به دقایق گل نخوردنش، خودش را به بیرانوند و رکوردی که از خود به جای گذاشت نزدیک تر کرد.

سید حسین حسینی خودش را به رکورد بیرانوند نزدیک تر کرد

آمار نشان می دهد که سید حسین حسینی تا رسیدن به آمار بهترین دروازه بان دو فصل اخیر لیگ فاصله زیادی دارد اما این فاصله، در هفته های اخیر کمتر شده است. با ادامه این روند در نیم فصل دوم، گلر جوان استقلال حتی می تواند به عنوان بهترین دروازه بان لیگ هم نیم نگاهی داشته باشد.

حسین حسینی با اضافه کردن یک 90 دقیقه دیگر به دقایق گل نخوردنش، خودش را به بیرانوند و رکوردی که امروز از خود به جای گذاشت نزدیک تر کرد.
حسینی آخرین گلش را در بازی دربی دریافت کرد و تا امروز و در پایان صنعت نفت آبادان توانسته دروازه اش را بسته نگه دارد. با احتساب 90 دقیقه این بازی حسینی 607 دقیقه است که توانسته دروازه اش را بسته نگه دارد. او برای رسیدن به رکورد بیرانوند که امروز و قبل از گل فولاد خوزستان به 719 رسید به بیشتر از یک نود دقیقه دیگر هم نیاز دارد.

سید حسین حسینی

سیدحسین حسینی مدعی رکورد بیرانوند

بازی بعدی استقلال مقابل استقلال خوزستان است. یعنی دروازه بان استقلال باید برای ثبت رکورد مانند دروازه بان پرسپولیس مقابل یک تیم خوزستانی دیگر کلین شیت کند. البته رکورد حسینی با 90 دقیقه تکمیل نخواهد شد. او در صورت کلین شیت در بازی بعدی باید 7 دقیقه در بازی دیگر دروازه اش را بسته نگه دارد تا به رکورد آرمناک برسد و 22 دقیقه برای رسیدن به رکورد بیرانوند. حسینی در صورت رسیدن یا حتی نرسیدن به این رکورد هم، عملکرد فوق العاده ای در دوران شفر داشته است.
حسینی در آخرین بازی استقلال منصوریان مقابل ذوب آهن یک گل خورد و در بازی مقابل سپیدرود که مک در موت سرمربی بود یک بار دروازه اش باز شد. حسینی در دوران شفر اما فقط در بازی اول مقابل پرسپولیس از روی نقطه پنالتی دروازه اش باز شد و از آن بازی به بعد هیچ بازیکنی نتوانسته گل زدن به استقلال در لیگ برتر را تجربه کند. حسینی در این مدت علاوه بر آمار خوب، عملکرد بسیار خوبی هم داشته و با سیوهای عالی و واکنش های خوب توانسته نقش زیادی در بسته نگه داشتن دروازه اش داشته باشد.

فاصله سید حسین حسینی با رکورد بیرانوند

53
این مطلب مفید بود ؟30
برگرفته از نود / ر
نظرات
وبگردی