نمناک ورزشفوتبال واکنش مربی استقلال به خداحافظی سید حسین حسینی
سید حسین حسینی ، خداحافظی دروازبان
سید حسین حسینی دروازه بان جوان استقلال تهران در پیامی عجیب و غریب بعد از بازی با پیکان به نوعی از تیم آبی ها اعلام خداحافظی کرد. در ادامه واکنش اشکان نامداری مربی استقلال به این خبر را می خوانید.
تاریخ انتشار : 3 اردیبهشت 1397

واکنش مربی استقلال به پست خداحافظی سید حسین حسینی از استقلال

سید حسین حسینی پس از زدن رکورد کلین شیت لیگ، نتوانست در اندازه های خود ظاهر شود و تقریبا در همه بازی ها به جز 2 یا 3 بازی گل دریافت کرد. همین مسئله موجب شد او که در مرکز توجهات بود تا حدی مورد نقد منتقدین قرار بگیرد.

او ظاهرا امروز پس از دریافت دو گل که تا حدی در هر دو گل نمایش خوبی نداشت، از کوره به در رفت و صحبت از خداحافظی به میان آورد.

اشکان نامداری درباره پست عجیب سید حسن حسینی در صفحه شخصی اش پس از پایان بازی مقابل پیکان و اینکه از استقلال خداحافظی کرده اظهار داشت:برخی از دروازه بان ها در مقطعی تصمیماتی می گیرند که به خاطر ناراحتی شان از گل خوردن است. حسینی چطور می تواند خداحافظی کند، وقتی 4، 5 بازی دیگر در پیش داریم؟ حسینی از گل خوردن ناراحت می شود و به او گفته ایم که همه دروازه بان ها گل می خورند.

سید حسین حسینی

پست سید حسین حسینی پس از پایان بازی مقابل پیکان

وی افزود:حسینی تصمیم مقطعی گرفته و همان طور که گفتم، به خاطر گل هایی که امروز خورد، ناراحت بود. در رختکن به او گفتم "فدای سرت و دیگر به این موضوع فکر نکن". خوب است که توقع انسان از خود بالا باشد، اما آن قدر هم خوب نیست که با یک اتفاق این گونه ناراحت شود. دروازه بان های تیم ملی هم گل می خورند.

حسینی کمی حساس شده و چون دوران گل نخوردن را گذرانده فکر می کند با گل خوردن به عقب بازگشته است. در رختکن به او گفتم "دیگر به امروز فکر نکن و اگر توانستی حتی بیرون برو و کمی در هوای آزاد دور بزن"، اما به یک باره دیدم که چنین پستی گذاشته و تعجب کردم.

مربی دروازه بان های استقلال خاطرنشان کرد:هیچ فشار روانی روی حسینی نیست، خاصیت شفر این است که به بازیکن فشار نمی آورد و اگر هم ببیند بازیکنی تحت فشار است با مدیریت او را از فشار خارج می کند. رابطه دروازه بان های استقلال با هم خوب است و همان طور که گفتم حسینی بابت هر گلی که می خورد خیلی زود ناراحت می شود.

سید حسین حسینی

خداحافظی سید حسین حسینی با استقلال

پیام خداحافظی سید حسین حسینی 

روح و روان من داغون شده توی این ١ سال همش با فشار و استرس درون دروازه می ایستم کاری با من کردن که هر بازی استرس گل خوردن دارم یه ١٪؜ ارامش ندارم… خیلی از رسانه ها بخاطر نزدیکی جام جهانی و اینکه من و از تیم ملی دور کنن دست به هر کاری میزنن…(نگذارید اسمتون رو فاش کنم) من یه جوونم که عاشق استقلالم مگه هیچوقت نباید گل بخورم؟؟؟؟؟؟؟مگه دروازبان های دیگه لیگ گل نمی خورن رکورد و کلین شیت برا خودتون تو این مدت عصبانی و افسرده شدم دیگه نمیتونم هم با هوادارای رقیب بجنگم هم بعضی از هوادارای خودی انقدرم سیاست ندارم که بخوام با ریا و دورویی کار خودمو پیش ببرم…
اقای شفر دست شما رو می بوسم که از روز اول حامی من بودی
خدافظ

واکنش مربی استقلال به خداحافظی سید حسین حسینی

واکنش مربی استقلال به خداحافظی سید حسین حسینی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از تسنیم -شفقنا –/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
خلیل

خلیل

مگه بازی در استقلال بچه بازیه. عقاب اسیا کیه؟؟؟؟؟ سید مهدی رحمتیه

پاسخ دادن 2 1

عقاب اسیا فقط حسین حسینی و تمام

پاسخ دادن 0 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف