نمناک اخبارحوادث سید مهدی میرداماد پس از تصادف
سید مهدی میرداماد ، مداح مشهور
امروز برخی از خبرگذاری ها از تصادف سید مهدی میرداماد مداح مشهور کشورمان و به کما رفتن وی حکایت داشت که برادر وی به تمامی این شایعات پایان داد و آخرین وضعیت مهدی میرداماد را تشریح کرد.
تاریخ انتشار : 11 اسفند 1392
خبرهای ضد و نقیضی مبنی بر تصادف خودروی سید مهدی میرداماد و آسیب جدی به خودروی وی هنگام خروج از قم به مقصد تهران و برنامه سفر به استان کرمان و سپس شهرستان شهر بابک برای شرکت در یادواره شهدای این شهر در خبرگزاری ها پخش شد.
 
سید مهدی میرداماد
 
برخی شنیده ها نیز حاکی از آن بود که این مداح سرشناس پس از انتقال به بیمارستان مدت کوتاهی را در کما به سر برده است که به لطف خدا از حالت کما خارج شده است.
برادر سید مهدی میرداماد با تشکر از مردمی که نسبت به وضعیت این مداح اهل بیت ابراز نگرانی کرده بودند، گفت:ایشان دچار مشکل خاصی نشده و فقط در مسیر، دچار یک تصادف جزئی شده و به خودرو خسارت مالی ناچیزی وارد شده است.
سید حسین میرداماد افزود:اکنون جای نگرانی وجود ندارد و حاج مهدی میرداماد در صحت و سلامتی در منزل بوده و برای رفع ابهام با برخی از خبرگزاری ها گفت و گو کرده است.
میرداماد گفت:برادرم در این سانحه هیچ آسیبی ندیده است.
وی ادامه داد:تنها خودروی این مداح اهل بیت دچار آسیب شده است و این خودرو نیز مربوط به یکی از دوستان ایشان است.
سید مهدی میرداماد در اسفندماه سال 1357 و در محله خشایار شهر اهواز به دنیا آمده است.

مهدی میرداماد ، جزئیات سانحه رانندگی مداح مشهور

سید مهدی میرداماد پس از تصادف
: امتیاز : 5 تعداد رای : 12
برگرفته از انتخاب - /م
این مطلب مفید بود ؟
12 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف