سیزدهمین جشن منتقدان

نامزدهای سیزدهمین جشن بزرگ منتقدان معرفی شد

تاریخ انتشار : 9 دی 1398کد مطلب : 67694زمان مطالعه : 3 دقیقه
اسامی نامزدهای سیزدهمین جشن بزرگ منتقدان در بخش های مختلف معرفی شد.

معرفی نامزدهای سیزدهمین جشن منتقدان

سیزدهمین جشن بزرگ منتقدان و نویسندگان سینمای ایران نامزدهای خود را شناخت.

اسامی نامزدهای سیزدهمین دوره جشن منتقدان سینما از سوی روابط عمومی جشن منتقدان اعلام شد و به زودی بهترین های هر بخش از سوی هیات داوران این دوره از جشن منتقدان معرفی میشود.

سیزدهمین دوره جشن منتقدان به دبیری جعفر گودرزی قرار است 13 دی ماه در سالن آمفی تئاتر دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه تهران برگزار شود و در این مراسم از اکبر عبدی ، علیرضا زرین دست و عباس یاری هنرمندان و منتقد کشورمان تجلیل خواهد شد.

سیزدهمین جشن منتقدان

در ادامه این مطلب اسامی نامزدهای سیزدهمین جشن منتقدان سینما در بخش های مختلف را مشاهده خواهید کرد.

اسامی نامزدهای بهترین فیلم

سرخ پوست (به تهیه کنندگی مجید مطلبی)

شبی که ماه کامل شد (به تهیه کنندگی محمدحسین قاسمی)

غلامرضا تختی (به تهیه کنندگی سعید ملکان)

قصر شیرین (به تهیه کنندگی رضا میرکریمی)

متری شیش و نیم (به تهیه کنندگی سیدجمال ساداتیان)

مسخره باز (به تهیه کنندگی علی مصفا)

اسامی نامزدهای بهترین کارگردانی

بهرام توکلی (غلامرضا تختی)

رضا میرکریمی (قصر شیرین)

سعید روستایی (متری شیش و نیم)

سیاوش اسعدی (درخونگاه)

نرگس آبیار (شبی که ماه کامل شد)

نیما جاویدی (سرخ پوست)

همایون غنی زاده (مسخره باز)

اسامی نامزدهای بهترین فیلمنامه

نرگس آبیار و مرتضی اصفهانی (شبی که ماه کامل شد)

نیما جاویدی (سرخ پوست)

سعید روستایی (متری شیش و نیم)

محسن تنابنده (قسم)

محسن قرایی و محمد داودی (قصر شیرین)

اسامی نامزدهای بهترین بازیگر مرد نقش اول

امین حیایی (درخونگاه)

پیمان معادی (متری شیش و نیم)

حامد بهداد (قصر شیرین)

نوید محمدزاده (سرخ پوست)

هوتن شکیبا (شبی که ماه کامل شد)

اسامی نامزدهای بهترین بازیگر زن نقش اول

الناز شاکر دوست (شبی که ماه کامل شد)

ژاله صامتی (درخونگاه)

ژیلا شاهی (قصر شیرین)

فاطمه معتمدآریا (بنفشه آفریقایی)

هدیه تهرانی (روز های نارنجی)

اسامی نامزدهای بهترین بازیگر مرد نقش مکمل

آرمین رحیمیان (شبی که ماه کامل شد)

بابک حمیدیان (مسخره باز)

جواد عزتی (ماجرای نیمروز 2:رد خون)

حسن پورشیرازی (قسم)

رضا بابک (بنفشه افریقایی)

علی نصیریان (مسخره باز)

نوید محمدزاده (متری شیش و نیم)

اسامی نامزدهای بهترین بازیگر زن نقش مکمل

پانته آ پناهی ها (درخونگاه)

زهره عباسی (ناگهان درخت)

شبنم مقدمی (شبی که ماه کامل شد)

فرشته صدر عرفایی (شبی که ماه کامل شد)

نیوشا علیپور (قصر شیرین)

اسامی نامزدهای بهترین فیلمبرداری

حمید خضوعی ابیانه (غلامرضا تختی)

سامان لطفیان (شبی که ماه کامل شد)

علی قاضی (مسخره باز)

مسعود سلامی (آشفته گی)

هادی بهروز (ماجرای نیمروز 2:رد خون)

هومن بهمنش (سرخ پوست و متری شیش و نیم)

اسامی نامزدهای بهترین موسیقی متن

افشین عزیزی (غلامرضا تختی)

امین هنرمند (قصر شیرین)

پیمان یزدانیان (متری شیش و نیم)

رامین کوشا (سرخ پوست)

کریستف رضاعی (ناگهان درخت)

مسعود سخاوت دوست (شبی که ماه کامل شد)

اسامی نامزدهای بهترین تدوین

بهرام دهقانی (متری شیش و نیم)

حمید نجفی راد (شبی که ماه کامل شد)

خشایار موحدیان (قسم)

محمد نجاریان (ماجرای نیمروز 2:رد خون)

میثم مولایی (غلامرضا تختی)

هایده صفی یاری (مسخره باز)

اسامی نامزدهای بهترین دستاورد فنی

اشکان رهگذر (تکنیک انیمیشن آخرین داستان)

ایمان امیدواری (طراحی چهره پردازی شبی که ماه کامل شد)

جواد مطوری (جلوه های بصری سرخ پوست)

جواد مطوری (جلوه های بصری مسخره باز)

سهیل دانش اشراقی (طراحی صحنه مسخره باز)

کیوان مقدم (طراحی صحنه غلامرضا تختی)

محسن خیرآبادی، رضا میثاقی، شهاب نجفی (جلوه های بصری غلامرضا تختی)

محسن نصراللهی (طراحی صحنه متری شیش و نیم)

محسن نصرالهی (طراحی صحنه سرخ پوست)

محمدرضا شجاعی (طراحی صحنه و لباس ماجرای نیمروز 2:رد خون)

اسامی نامزدهای جایزه خلاقیت و استعداد درخشان (بهترین فیلم اول)

اسماعیل منصف (زغال)

آرش لاهوتی (روز های نارنجی)

حسین امیری دوماری و پدرام پورامیری (جان دار)

سروش صحت (جهان با من برقص)

مهدی علی میرزایی (پالتو شتری)

همایون غنی زاده (مسخره باز)

اعلام اسامی نامزدهای سیزدهمین جشن بزرگ منتقدان

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی