نمناک اخبارحوادث اسامی دختران دانشجو حادثه دیده سیلاب در خرم آباد
سیلاب در خرم آباد ، سیلاب
دو دختر دانشجو با وقوع سیلاب در خرم آباد دچار حادثه شدند ، یکی از آنها با فشار آب به داخل کانال پرت شد و جان خود را از دست داد و دیگری هم اکنون در "آی سی یو " به سر می برد.
تاریخ انتشار : 18 آبان 1395
بازدید : 3,287 نفر

سیلاب در خرم آباد دو دختر دانشجو را دچار حادثه کرد

در جریان سیلاب در خرم آباد دو دختر دانشجو دچار حادثه شدند که یکی از آنها جان سپرد و دیگری هم اکنون در «آی سی یو» است. وی ادامه داد:سطح هوشیاری این دختر حادثه دیده پایین است. 

مدیرکل مدیریت بحران استان لرستان یادآور شد:دختر دانشجویی که در جریان سیلاب جان خود را از دست داد «فروزان مراد پور» دانشجوی رشته زیست شناسی و اهل استان ایلام است. 
آریایی ادامه داد:دیگر دختر دانشجو که هم اکنون در «آی سی یو» به سر می برد «نسرین محمدی» دانشجوی کارشناسی شهرسازی اهل استان اصفهان است. مدیرکل مدیریت بحران استان لرستان با تایید غرق شدن این دختر دانشجو در جریان سیلاب گفت:این دختر جوان با افتادن در داخل کانال آب جان خود را از دست داد. 

 

سیلاب در خرم آباد

سیلاب در خرم آباد یک قربانی گرفت

در جریان سیلاب عصر دوشنبه دو دختر دانشجو در محل بلوار شورا گرفتار سیلاب شدند که در نهایت یکی از آنها به داخل کانال آب سقوط کرد و جان خود را از دست داد. 
وی با اشاره به مجروح شدن دختر دیگر در جریان این حادثه، ادامه داد:جنازه دختر دانشجوی غرق شده در کانال آب پیدا شده است.

اسامی دختران دانشجو حادثه دیده سیلاب در خرم آباد

اسامی دختران دانشجو حادثه دیده سیلاب در خرم آباد
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8
برگرفته از مهر /ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف