سیلی زدن معلم به دختر
معلم 33 ساله ای که هنوز نام وی مشخص نیست، با وجود غیرقانونی بودن تنبیه بدنی، یکی از دانش آموزان را به بدترین شیوه ممکن تنبیه کرد.

لحظه سیلی خوردن دانش آموز نوجوان از معلم زن بی رحم!

یکی از مهم ترین چیزهایی که می تواند بر روی شخصیت انسان ها تاثیرگذار باشد، رفتار و قوانینی است که در مدرسه های ابتدایی و یا حتی بالاتر به آنها متحمل می شود که با اجرای دقیق این قوانین می توان بر روی شخصیت کودکان بسیار تاثیرگذار واقع شویم که نتیجه آن موفق و منظم بودن آنها در کنار صفات دیگر را شاهد خواهیم بود.

اما اگر با کودکان از همان سنین کودکی به بدترین شیوه ممکن برخورد شود، می توانند از همان دوران کودکی آسیب ببینند و جهت و راستای زندگی آنها دگرگون شود. از این رو معلمان دارای نقش اصلی در آموزش و تربیت انسان ها دارند و این به شیوه ای است که آموزش آنها می تواند به میزان یک عمر بر روی اشخاص متعددی اجرا شود.

با این وجود انتظار می رود که معلمان به هیچ دلیل منطقی و غیرمنطقی با دانش آموزان خود بد رفتاری ننمایند و متاسفانه باز هم تعدادی از معلمان هستند مه بنابر دلایلی کنترل خود را در حین کلاس درس از دست می دهند و در نتیجه با دانش آموزان خود به بدترین شیوه ممکن بدرفتاری می کنند و حتی آنها را نیز مورد تنبیه فیزیکی قرار می دهند.

لحظه حمله معلم جوان به دانش اموز 16 ساله

برای مثال اخیرا ویدیویی بسیار دردناک از سیلی خوردن یک دختر 16 ساله از معلم 33 ساله که هنوز نام هر دوی آنها مشخص نشده است، در صفحات مجازی به میزان زیادی منتشر شد و توانست با واکنش های متعددی از جانب کاربران متعددی روبرو شود.

از قرار معلوم دختر بچه 16 ساله که در مدرسه "سانس سوچی " واقع در آفریقای جنوبی در حال تحصیل می باشد، توسط معلم از کلاس اخراج می شود و اما به بیرون از کلاس نمی رود و از معلم خود خواستار این می شود تا وی را ببخشد. اما معلم بصورت بسیار خشمگینانه به جلو حرکت می کند و به صورت وی سیلی می زند.

در حین این اتفاق یکی دیگر از شاگردان این صحنه را فیلمبرداری می نمود که طبق آخرین گزارشات، گفته می شود که دانش آموز 16 ساله از معلم بی مسئولیت خود شکایت نموده است و هنوز توسط پلیس دستگیر نشده است و با وجود غیرقانونی بودن تنبیه بدنی در آفریقا این معلم انتظار می رود هرچه سریعتر دستگیر شود.

ویدیو لحظه سیلی خوردن دختر نوجوان از معلم زن بی رحم! ؛

لحظه سیلی خوردن دختر نوجوان از معلم زن بی رحم! +فیلم

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
برچسب :
وبگردی