سیما تیرانداز
صفحه اینستاگرام سیما تیرانداز بازیگر سریال ستایش پیام عجیبی دریافت کرد ، از قرار معلوم رفتار زشتی که اخیرا در فضای مجازی بسیار شاهد آن هستیم این بار قرار است برای خانم بازیگر اتفاق افتد.

سیما تیرانداز به هک تهدید شد

هک حساب کاربری چهره های مشهور همواره از علایق خلافکاران فضای مجازی بوده است و در نمونه ای عجیب یکی از آن ها تهدید کرده است که اینستاگرام سیما تیرانداز را هک خواهد کرد.

بازیگر سریال «ستایش» تصویر پیام این مزاحم اینترنتی را در اینستاگرامش منتشر کرد و درباره او نوشت:«روز بعد از خبر موفقیت اصغر فرهادی، با این پیغام مواجه شدم. امیدوارم خدا آدم های روانی و مردم آزار این شکلی رو شفا بده.»

سیما تیرانداز

تهدید سیما تیرانداز در فضای مجازی

بیوگرافی کوتاه سیما تیرانداز

سیما تیرانداز متولد سال  1349 در تهران از بازیگران تئاتر و سینمای ایرانی است. وی کارشناسی ارشد کارگردانی و بازیگری از دانشکدۀ سینما و تئاتر دارد. او با بازی در نقش کوتاهی در فیلم هامون ساخته داریوش مهرجویی به سینما آمد و سپس در فیلم بانو ساخته دیگر داریوش مهرجویی بازی کرد. اما سایه های هجوم فرصت مناسبی برای هنرنمایی او بود که برای بازی در همین فیلم نامزد جایزه بهترین بازیگر زن از یازدهمین جشنواره فیلم فجر شد. سیما تیرانداز همسرسابق ناصر هاشمی و همسر کنونی مجید جوزانی است و یک پسر به نام رایان دارد.

سیما تیرانداز در اینستاگرامش تهدید شد + اینستاپست

434
این مطلب مفید بود ؟277
برگرفته از صفحه اجتماعی سیما تیرانداز /ن
وبگردی