سیم کارتهای جدید

کد سیم کارتهای جدید همراه اول چند است؟

تاریخ انتشار : 14 آذر 1394کد مطلب : 23826زمان مطالعه : 2 دقیقه
با توجه به ظرفیت بالای واگذاری سیم کارت در طول سال ، کدهای قدیمی به پایان رسیده و نوبت به واگذاری سیم کارتهای جدید با کدهای متفاوت است.

کد سیم کارتهای جدید همراه اول

مدیر عامل شرکت ارتباطات سیار تاکید کرد:با توجه به واگذاری سالانه حدود 300 هزار سیم کارت، ظرفیت برای واگذاری سیم کارت های دائمی هنوز موجود است.

 طی سالهای اخیر واگذاری سیم کارتهای همراه اول به گونه ای بوده که با به پایان رسیدن واگذاری کدهای قدیمی مانند کدهای 1 و2 علاقمندان خرید این نوع سیم کارتها مجبور بودند در بازار آزاد به تهیه سیم کارت مورد علاقه خود بپردازند. همین موضوع موجب شد قیمت این سیم کارت ها افزایش قابل توجهی پیدا کند و واگذاری سیم کارت های جدید از سوی اپراتور با پیش شماره های 8، 9 و 0 دنبال شود. حال مدتی است از سوی اپراتور واگذاری کدهای 8 و9 نیز متوقف شده و سیم کارت های جدید تنها با کد 0 وارد بازار می شوند.

حال این سوال وجود دارد که پس از پایان این رنج اپراتور اول شماره های جدید خود را با چه کدی ارائه خواهد کرد؟

 وحید صدوقی در پاسخ به این سوال که پس از به پایان رسیدن رنج کدهای صفر همراه اول این اپراتور به واگذاری چه کدی اقدام خواهد کرد، توضیح داد:تاکنون سیم کارت های دائمی را از شماره های موجود واگذار کرده ایم و همچنان این شماره ها با هماهنگی رگولاتوری در حال واگذاری است.

 وی ادامه داد:علاوه بر این اگر این کدها مانند کدهای اعتباری ما به پایان برسد، قطعا از شماره های جدید واگذار خواهیم کرد.

 مدیر عامل شرکت ارتباطات سیار در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است پس از پایان رنج صفر بار دیگر کدهایی مثل یک و دو واگذار شود، خاطر نشان کرد:در حال حاضر ظرفیت برای واگذاری سیم کارت های دائمی موجود است و پس از اتمام ظرفیت هم مانند کدهای اعتباری که با کد 990 شروع به خدمات دهی کردیم ممکن است کدهای جدیدی را واگذار کنیم که به هرحال در آن زمان این کدها اعلام خواهد شد.

 

 

 

 

سیم کارتهای جدید ، سیم کارتهای جدید همراه اول با چه کدی واگذار می شوند

3.217
این مطلب مفید بود ؟116
برگرفته از ایسنا /ن
برچسب : همراه اول
وبگردی