نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون دوباره و دوباره نگاه کن فیلم جدید سینمای بالیوود
سینمای بالیوود ، فیلم دوباره و دوباره نگاه کن
دوباره و دوباره نگاه کن عنوان فیلم جدید سینمای بالیوود است که با کارگردانی سیدرات مالهوترا جوان در سکوت خبری مقابل دوربین رفته است.

تحول سینمای بالیوود با فیلم دوباره و دوباره نگاه کن 

این درام رومانتیک برای اواخر فصل تابستان سال جاری میلادی به روی پرده سینماهای هند می رود و کاترینا کیف هم در آن بازی دارد.

رسانه های گروهی هند از فیلم به عنوان یکی از کارهای پرسروصدای امسال سینمای هند اسم می برند. به جز بازیگران اصلی فیلم، نام کارگردان آن هم خبرساز شده است.

نیتیا مهرا که با این فیلم اولین کار سینمایی اش را در مقام کارگردان ارائه داده، قبل از این در فیلم تحسین شده «زندگی پی» دستیار آنگ لی بوده است.

به همین دلیل، منتقدان سینمایی و اهل فن می گویند باید منتظر اثری تماشایی و غافلگیر کننده از این فیلم ساز جوان بود. این در حالی است که کسی اطلاعی از خط اصلی داستان فیلم ندارد.

سیدارت مالهوترا

فیلم جدید سیدارت مالهوترا

به نوشته سایت اینترنتی ایندیا اف ام، بحث تولید «دوباره و دوباره نگاه کن» از دو سال قبل مطرح شد. در آن زمان، قرار بود عامر خان نقش اصلی فیلم را بازی کند.

کمی بعد از آن که عامر خان گفت با این پروژه همکاری نخواهد داشت، نام هریتیک روشن به عنوان بازیگر اصلی مرد آن شنیده شد. این موضوع، جنجال زیادی در هند برانگیخت.

کارن جوهر فیلم ساز و تهیه کننده سرشناس هندی که سه سال قبل با فیلم «دانش آموز سال» سیدارت مالهوترا را به سینمای هند معرفی کرد، تهیه کننده «دوباره و دوباره نگاه کن» است.

اگر این فیلم فروش خوبی در جدول گیشه نمایش سینماهای هند کند، امسال سال بسیار خوبی برای سیدارت مالهوترا بوده است. «کاپور و پسران» این بازیگر دو ماه قبل، فروش بالایی درسینماهای کشور کرد.

سینمای بالیوود ، دوباره و دوباره نگاه کن در سینمای بالیوود

دوباره و دوباره نگاه کن فیلم جدید سینمای بالیوود
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از جام جم - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف