نمناک فرهنگ و هنرچهره ها سیگار کشیدن بازیگران مشهور هالیوود + تصاویر
هالیوود ، سیگاری
بسیاری از چهره های سرشناس و بازیگران سینمای هالیوود مانند جنیفر لوپز، برد پیت، کیتی پری و ... به استعمال سیگار می پردازند و نمیتوان گفت الگوی مناسبی برای جامعه و جوانان هستند.
بازدید : 22,591 نفر

بعضی از انسان ها با اینکه  از مضرات مصرف دخانیات اطلاع کامل دارند باز هم به سمت مصرف مواد مخدر می روند و یا سیگاری می شوند، حال انسان های عادی با مصرف سیگار یا مخدر ها فقط به خود و اطرافیان ضربه می زنند اما زمانی که مصرف سیگار یا مخدرها در بین انسان های مشهور و سرشناس باب شود دامنه آسیب بسیار جدی تر می شود و علاوه بر تخریب بدن خود الگوی نامناسبی برای جوانان و نوجوانان طرفدار خود خواهند بود. در واقع این سیگاری های مشهور بخش وسیعی از جامعه را تخریب می کنند.

متاسفانه مسئله سیگار کشیدن به یک نوع مد در بین هنرمندان تبدیل شده است و چهره های مشهور و پر طرفدار هالیوودی هم از این قائده مستثنی نیستند. در ادامه عده ای  از این سیگاری های مشهور را معرفی می کنیم.

 

برد پیت

سیگاری های مشهور

برد از آن سیگاری هایی است که هر از گاهی این عادتشان را کنار می گذارند و بعد از چند وقت دوباره شروع می کنند. همسرش آنجلینا اصلا موافق این عادت برد پیت نیست و تمام تلاشش را برای راضی کردن او به ترک سیگار کرده است.

 

ادل

سیگاری های سرشناس

این ستاره با استعداد و محبوب عرصه موسیقی سیگاری بودن خود را به راحتی و در همه جا اعلام می کند و حتی بخشی از خاص بودن صدایش را مدیون سیگاری بودنش می داند. در زیبا بودن صدای ادل هیچ شکی نیست، پس ما شکایتی به سیگاری بودنش نداریم، ولی امیدواریم بداند چه عاقبتی در انتظارش است.

 

ریحانا

سیگاری های معروف بازیگر

ریحانا از این که نقش دختر بد را بازی کند لذت می برد، پس تعجبی ندارد که او هم طی تمام چند سال گذشته سیگاری بوده است. البته او هم چند وقت پیش گفته بود قصد دارد سیگار را ترک کند، امیدواریم تصمیمش هنوز هم سر جایش باشد.

 

جنیفر لوپز

چهره های هالیوودی سیگاری

این ستاره 45 ساله سینما و موسیقی که به داشتن اندام و چهره ای جوان معروف است با این عکسش در حال روشن کردن سیگار در نیویورک همه را شگفت زده کرده است. 

 

جسیکا آلبا

بازیگران و خوانندگان سیگاری

این هنرپیشه که به تازگی در عرصه تجارت نیز فعال شده است، به قول خودش برای رفع استرس سیگار می کشد. او ادعا می کند که خیلی سیگار نمی کشد و این عادتش فقط محدود به زمان هایی می شود که استرس زیادی به او وارد می شود. خوب پس دعا می کنیم خانم آلبا زیاد استرسی نشوند.

 

کیتی پری

سیگار کشیدن ستاره های هالیوودی

کیتی گفته است که در دوران بزرگسالی به طور مرتب سیگار کشیده ولی هیچ گاه مواد مخدر مصرف نکرده است. او در مصاحبه با مجله «رولینگ استونز» گفته نمی تواند این کار را بکند و نمی خواهد خودش را بکشد. خوب، باز هم جای شکرش باقیست!

 

الیجاه وود

هنرمندان در حال سیگار کشیدن

چهره معصوم الیجاه وود را حتما از زمان فیلم «ارباب حلقه ها» به یاد دارید. زمانی که او اعتراف کرد که به طور مرتب سیگار می کشد، تصور آن چهره معصوم در حال سیگار کشیدن برای همه کمی سخت بود. 

 

کاترین هیگل

ستارگان زن سیگاری

شخصیت هایی که کاترین بازی می کند به ندرت سیگاری هستند، ولی خود کاترین هیگل سال ها است که سیگار می کشد. به تازگی او برای ترک سیگار کشیدن به سیگار الکتریکی روی آورده است. امیدواریم این کار بتواند به او کمک کند. 

 

مایلی سایرس

زنان هنرمندی که سیگار می کشند

راستش ما که از اینکه مایلی سیگار می کشد زیاد تعجب نکردیم، ولی خوب این را هم باید بدانید که او از سنین نوجوانی سیگار کشیدن را شروع کرده و تا به حال نیز ادامه داده است. البته به تازگی در توییتر ادعا کرده بود که دو ماه است که سیگار نمی کشد و کلی هم به خودش افتخار کرده بود.

سیگار کشیدن بازیگران مشهور هالیوود + تصاویر

سیگار کشیدن بازیگران مشهور هالیوود + تصاویر
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 65
برگرفته از برترین ها -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 56 9
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف