دیگران چه می خوانند..؟
نمناک ورزشفوتبال سیگار کشیدن دروازه بان داخل دروازه! + عکس
سیگار و سیگار کشیدن و سیگار کشیدن بازیکنان و سیگار کشیدن چهره های ورزشی و سیگاری بودن بازیکنان فوتبال را در نمناک مشاهده نمایید. ، سیگار و سیگار کشیدن و سیگار کشیدن بازیکنان و سیگار کشیدن چهره های ورزشی و سیگاری بودن بازیکنان فوتبال را در نمناک مشاهده نمایید.
اعتیاد برخی از بازیکنان فوتبال به کشیدن سیگار که الگوی جوانان هستند همیشه جزء اخبار حاشیه ای بوده که در صدر قرار می گیرد.عکس یکی از دروازه بانان فوتبال که طاقت نیاورده و در حین بازی سیگار می کشید را در ادامه مشاهده کنید.
بازدید : 4,320 نفر

سیگار کشیدن گلر در درون دروازه

بازیکنان فوتبال هم مثل مردم عادی زندگی می کنند و ممکن است عادت های خوب و بدی داشته باشند.یکی از عادت هایی که از قدیم در بین بازیکنان فوتبال رایج بوده و آنها آن را انکار می کردند کشیدن سیگار بوده است.

شاید سیگار کشیدن بازیکنان نه چندان مطرح فوتبال به چشم نیاید اما استعمال دخانیات برای بازیکنانی که در سطح اول فوتبال جهان بازی می کنند همیشه به صدر اخبار روزنامه و رسانه ها تبدیل می شود.یکی از این بازیکنان فوتبال جان آزربون دروازه بان سابق وست برومویج بود که که درون دروازه سیگار میکشید.

سیگار کشیدن دروازه بان

 

سیگار کشیدن دروازه بان داخل دروازه! + عکس

برگرفته از افکار-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 10 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف