نمناک سرگرمیگوناگون سیگار یک میلیون و پانصد تومانی با لایه ای از طلا +عکس
سیگار ، سیگار اعلا
سیگار برگی را در این مطلب خواهید دید که از تنباکوی درجه یک کوبایی و لایه ای از طلا ساخته شده و هر نخ از این سیگار معادل یک میلیون و 500 هزار تومان قیمت دارد.
بازدید : 2,589 نفر

سیگار نخی یک میلیون و پانصد هزار تومان

سیگار ، برگ بریده یا خردکردهٔ توتون که معمولاً در کاغذ نازک پیچیده شده است که برای کشیدن دود آن بکار می رود. به تنها یک نخ سیگار به انگلیسی سیگارت می گویند. و در اصطلاح آنها به آنچه ما سیگار برگ می گوییم، سیگار اطلاق می شود. طرز استفادهٔ آن این طور است که یک طرف آن را آتش می زنند، و از طرف دیگر (که معمولاً فیلتر یا مُشتوک دارد) دود را به درون ریه ها می کشند (پُک زدن). نیکوتین موجود در دود تنباکو سبب مسمومیت خفیف و بروز حالت سرخوشی کوتاه مدت می شود. سیگار را با پیچیدن تنباکو در کاغذ سیگار که کاغذ نازکی است درست می کنند، و یا، در بیشتر موارد، سیگارهای آماده دارای نام تجاری ساخت کارخانه های تولید سیگارت را خریداری می کنند.

سیگار، نخی یک میلیون و 500 هزار تومان

سیگار برگی که در تصویر می بینید، از تنباکوی درجه یک کوبایی و لایه ای از طلا ساخته شده است.

هر نخ از این سیگار معادل یک میلیون و 500 هزار تومان قیمت دارد!

سیگار

سیگار نخی یک میلیون و پانصد تومان

این سیگار برگ توسط تنباکو درجه یک کوبایی و لایه ای از طلا ساخته شده و هر نخ آن 1 میلیون و 500 هزار تومان قیمت دارد. کوبا را اگر کسی فراموش کند که به چه چیزی مشهور است، سیگارهای برگ آن را کسی از یاد نخواهد برد. کشوری که یکی از بزرگترین تولیدکنندگان سیگار در جهان است و برخی کارخانه های تولیدکننده سیگار در آن سابقه چندصد ساله دارند.


سیگار

سیگار نخی یک میلیون و پانصد تومان

"ال لاگویتو" شهری استراتژیک برای سیگاردوستان است، چراکه مقر اصلی تولید سیگار در کوباست. "کوهیبا" از جمله برندهای مطرح سیگار برگ کوبایی است که البته کالایی لوکس هم محسوب می شود. محلی ها آن را کوهوبا تلفظ می کنند که به معنای تنباکوی پیچیده شده است. هر نخ از این سیگارها بین 70 تا 500 دلار قیمت دارند.
این سیگارها از سال 1492 در کارگاه های محلی تولید می شدند تا اینکه محافظ شخصی فیدل کاسترو یکی از این سیگارهای دست ساز را به او هدیه می دهد. رهبر کوبا آنقدر از سیگارهای این شهر خوشش آمد که در سال 1966 دستور تاسیس شرکت تولید سیگار کوهیبا را صادر کرد. کاسترو از آن به بعد این سیگارهای لوکس را به مقامات عالی رتبه کشوری و بین المللی هدیه می داد.

سیگار یک میلیون و پانصد تومانی با لایه ای از طلا +عکس

سیگار یک میلیون و پانصد تومانی با لایه ای از طلا +عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از عصر ایران / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف