نمناک بهداشت و سلامتپیشگیری و بیماریها زن چینی روی سرش شاخ درآورد + عکس
شاخ سر ، زن چینی
شاخ بزرگ بر روی سر زن چینی عارضه یک بیماری نادر شاخ پوستی تشخیص داده شده است که زیاد شدن کراتین، پروتئین سازنده مو و ناخن موجب این عارضه شده است.

شاخ بزرگ روی سر پیر زن چینی

به نقل از دیلی میل، مدت 2 سال است زائده ای به شکل یک شاخ بر روی سر «لیانگ شیوزن» اهل سیچووان در جنوب غربی چین، رشد کرده است.

این زن می گوید:شروع این مشکل به 8 سال پیش باز می گردد که یک خال گوشتی سیاه بر روی سرش به وجود آمد و او با داروهای گیاهی به معالجه آن پرداخت.

اما 2 سال پیش این خال گوشتی سر باز کرد و یک شاخ کوچک به اندازه انگشت کوچک دست از زیر پوست سرش سر بر آورد و رشد کرد.

 

شاخ سر

شاخ بزرگ روی سر زن چینی

پسر این زن «ونگ زائوجون» گفت:«من و مادرم به پزشک مراجعه کردیم اما آنها موفق نشدند تا جلوی رشد این زائده را بگیرند. مادر من فکر می کند که اگر به بیمارستان مراجعه کند، آنها دیگر اجازه نمی دهند دوباره به خانه برگردد و به همین خاطر از بیمارستان رفتن می ترسد. به همین علت ما مجبور شدیم تا برای مدتی این مشکل را نادیده بگیریم. این موضوع ادامه پیدا کرد تا وقتی که من یک روز در موقع شستن سر مادرم اتفاقی دستم به زائده سر برآورده از سر او خورد و آن را شکست. پس از آن بود که رشد شاخ شدت یافت. طی مدت 6 ماه طول آن به حدود 13 سانتی متر و قطر ش به 5 سانتیمتر رسید.»

خود لیانگ می گوید:«در حال حاضر من از درد رنج می برم و شدت درد طوری است که شب ها خواب ندارم..»

پزشکان علت این عارضه را بیماری نادر شاخ پوستی تشخیص داده اند. زیاد شدن کراتین، پروتئین سازنده مو و ناخن موجب این عارضه شده است.

خانواده این زن امیدوارند که پزشکان موفق شوند این شاخ پوستی را ریشه کن کنند. البته این در صورتی است که بتوانند لیانگ شیوزن را راضی کنند تا به بیمارستان مراجعه کند.

زن چینی روی سرش شاخ درآورد + عکس

زن چینی روی سرش شاخ درآورد + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از جام جم آنلاین-/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف