شادترین اسب دنیا
اگر دوست دارید برای لحظاتی بی اختیار لبخند روی لبهایتان نقش ببندد کافیست تنها یکبار عکس های دیدنی و جالب شادترین اسب دنیا را تماشا کنید.

آیا این شادترین اسب دنیاست؟

عکاس حیات وحش با دیدن چهره متفاوت یک اسب قهوه ای دریافت که سوژه ی متفاوت خود را پیدا کرده است ، سوژه ای که بهترین عنوان برای آن می توانست " شاد ترین اسب دنیا" باشد.

"برگی لنگیبرسون" 65 ساله دوربین به دست و در جستجوی سوژه عکاسی با دیدن چهره ی جالب یک اسب شگفت زده شد ، برای او بارو کردنی نبود که یک اسب قهوه ای بالغ در مقابلش ایستاده و به او لبخند می زند .

این صحنه ها و تغییر چهره های دیدنی اسب پشت سر هم شکار دوربین "برگی" شد تا تصاویر زیبایی برای معرفی شاد ترین و خوش خنده ترین اسب دنیا که در ادامه این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده میکنید را ثبت کند.

این تصاویر زیبا در ایسلند گرفته شده اند و عکاس آن در توصیف این تصاویر گفت :زمانی که به اسب ها نگاه می کردم متوجه شدم یکی از آنها با دهانی باز و چشمانی متفاوت به من خیره شده است ، فورا دوربین عکاسی ام را آماده کردم تا شادترین عکس سالهای عکاسی ام را ثبت کنم ؛ وقتی لبخند را روی چهره ی اسب زیبا می دیدم برایم کمی عجیب بود و فکر می کردم این تصور اشتباه من است اما وقتی دقیق تر شدم به یقین رسیدم که او به من لبخند می زند ، لبخندی که با اداهای بامزه دیگر همراه بود ، درست مثل اینکه اسب با من شوخی می کرد و سعی در خنداندن من داشت.

عکسهای دیدنی و زیبا از شادترین اسب دنیا

شادترین اسب دنیا

عکس جالب از شادترین اسب دنیا

شادترین اسب دنیا

عکس جالبی از زبان درازی شادترین اسب دنیا

شادترین اسب دنیا

تصویر خنده ی بسیار زیبای شادترین اسب دنیا

شادترین اسب دنیا شناسایی شد + تصاویر

4.614
این مطلب مفید بود ؟131
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
وبگردی