شادترین نوزاد دنیا + تصاویر

کد مطلب : 9638زمان مطالعه : 1 دقیقه
تصاویر نوزاد بریتانیایی که خندیدن را پیش از تولد آغاز کرد و از آن لحظه همیشه صورتش را بحالت خنده نگه میدارد و همچنان لبخند بر لبانش جاری است.

لئو نوزاد بریتانیایی  از زمان تولدش تا کنون هیچ گاه خنده از روی صورتش محو نشده است، این کودک به هیچ عنوان نمی تواند لبخند خود را جمع کند و حتی در خواب یا گریه کردن نیز این لبخند به روی صورت او قرار دارد. به همین دلیل والدینش اعتقاد دارند او شادترین نوزاد جهان است.
تمامی تصاویری که از سونوگرافی هفته 31 به بعد دوران بارداری مادر لئو موجود است به نوعی این ایده را تأیید می کند، زیرا به طرز شگفت انگیزی جنین در رحم مادرش همواره لبخندی به لب داشته است
 این اولین تصویر ثبت شده از نوزادی است که حتی پیش از ورودش به این دنیا به تمامی آن چیزی که انتظارش را می کشید لبخند می زد.

خنده نوزاد

تصویر سونوگرافی 31 هفتگی لئو، در حال لبخند زدن

اما به گفته مادرش این سونوگرافی ها تازه شروع ماجرای عجیب و دوست داشتنی لئو است، این نوزاد پس از تولد همیشه و همه حال حتی در زمان خواب خنده بر لب دارد.

کودک خنده رو

با گذشت پنج ماه از تولد لئو، نامش به عنوان شادترین نوزاد بریتانیا بر سر زبان ها افتاده و تصاویرش دست به دست شده است. این نوزاد خندان به چنان شهرتی دست پیدا کرده است که بسیاری از شرکت های آرایشی و زیبایی خواستار استفاده از تصاویر او هستند.

خنده های نمکی نوزاد

شادترین نوزاد دنیا + تصاویر

4.948
این مطلب مفید بود ؟471
برگرفته از هراز نیوز - / ل
نظرات
وبگردی