نمناک سرگرمیگوناگون شادی المیرا شریفی مقدم بعد از برد تیم والیبال ایران + عکس
المیرا شریفی مقدم ، همسر داوود عابدی
تصویری که در ادامه مشاهده می کنید المیرا شریفی مقدم گوینده مشهور شبکۀ خبر و فرزندانش را نشان می دهد که شب گذشته در شادی خیابانی برد والیبال حضور داشتند.
بازدید : 17,613 نفر

برد افتخارآمیز والیبال کشورمان باعث خوشحالی همۀ هموطنان کشورمان شده که همچنان شاهد انتشار عکسهایی از شادی و نشاط مردم در خیابان ها هستیم،شب گذشته نیز  پس از برد تیم ملی والیبال کشورمان مقابل لهستان المیرا شریفی مقدم مجری شبکه خبر با فرزندانش در بین مردم شادمان خیابان های تهران حضور پیدا کرد.

المیرا شریفی مقدم

المیرا شریفی مقدم گوینده مشهور شبکه خبر متولد سال 1360 در تبریز و همسر داود عابدی مجری و گزارشگر برنامه های ورزشی می باشد،المیرا شریفی مقدم دارای دو فرزند پسر است که فرزند بزرگتر امیرعباس و فرزند کوچکتر امیرابوالفضل نام دارند وی در سال 79 در آزمون ورودی شبکۀ خبر پذیرفته شده است و اولین خبری که در این شبکه اجرا کرده است فروردین سال 1380 مخصوص جوان ها بوده است .

شریفی مقدم هم اکنون گوینده مرکزی شبکه خبر می باشد و چند سالی است که با شبکه خبر همکاری می کند،وی دانشجوی رشته میکروبیولوژی دانشگاه آزاد نیز هست.

المیرا شریفی مقدم

شادی المیرا شریفی مقدم بعد از برد تیم والیبال ایران + عکس

شادی المیرا شریفی مقدم بعد از برد تیم والیبال ایران + عکس
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 58
برگرفته از جام نیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 53 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف