نمناک سرگرمیاتومبیل هرگز گوشی را با پورت ضبط ماشین شارژ نکنید چون ...
شارژ کردن گوشی در ماشین ، معایب شارژ کردن گوشی در ماشین
شارژ کردن گوشی در ماشین به باتری گوشی آسیب میرساند و ممکن است بطور ناگهانی باتری ماشین را نیز خالی کند

چرا دیگر نباید گوشی را داخل خودرو و با استفاده از پورت USB ماشین شارژ کرد ؟

سفر کردن یا گیر کردن در ترافیک موجب کم شدن باتری و در نهایت وادار راننده به شارژ گوشی بوسیله پورت USB در خودرو میکند. شارژ کردن موبایل در خودرو به هر دلیلی میتواند اشتباهی بزرگ باشد. چرا؟

شارژ گوشی در ماشین

دلایل شارژ نکردن موبایل در ماشین

  • اول اینکه ، پورت USB در وسیله نقیله شما ، احتمالا برق کمتری را نسبت به گوشی ارائه میدهد. در نتیجه ، گوشی ممکن است در هنگام شارژ خاموش یا بدتر از آن ، به سختی شارژ شود. بسیاری از افراد احتمالا متوجه شده اند که در هنگام رفت و آمد 30 تا 60 از محل کار به منزل باتری موبایل ضعیف می شود.
  • موبایل شما میتواند نیروی زیادی را از باتری بگیرد ، به ویژه اگر از پورت فندک شارژر برای شارژ استفاده کنید. فندک شارژر میتواند تا 10 آمپر را از باتری بگیرد. درحالیکه اکثر شارژر ها از یک تا سه آمپر مصرف میکنند.

شارژر فندکی

آسیب رسیدن به گوشی با شارژر فندکی

  • یک شارژر خراب یا آسیب دیده میتواند نیروی نامتناسب با دستگاه را تولید کند که موجب موج های ناگهانی یا افزایش شدید جریان شود که میتواند باعث ایجاد حرارت بیش از حد ، آسیب به اجزای داخلی و در مواقع نادر ، خرابی دستگاه شود.
  • شارژ کردن گوشی در حالیکه در جاده هستید میتواند باتری ماشین را خالی کند. این مسئله برای کسانی که خودروی نو یا باتری های سالم دارند ، مسئله ی بزرگی ایجاد نمیکند ، اما اگر مدل خودرو پایین است باید از شارژ کردن تلفن همراه بوسیله ماشین اجتناب کنید.
  • از همه مهم تر ، استفاده از تلفن همراه در وسیله نقلیه در حال استفاده خطرناک است ، چراکه هرگاه چشم راننده به جای به غیر از جاده بیافتد و دست ها فرمان را رها کنند میتواند بسیار خطر آفرین باشد.

خطرات شارژر فندکی

آسیب رساندن به باتری گوشی تلفن همراه با شارژ کردنش در اتومبیل

معایب شارژ کردن گوشی در ماشین و آسیب های شارژر فندکی

هرگز گوشی را با پورت ضبط ماشین شارژ نکنید چون ...
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 14
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن /آ
این مطلب مفید بود ؟ 11 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف