شاهرخ استخری

شاهرخ استخری از دستمزد 30 میلیونی تا عکس همسرش!

تاریخ انتشار : 30 مهر 1396کد مطلب : 58469زمان مطالعه : 4 دقیقه
شاهرخ استخری بازیگر سریال دلنوازان با حضور در برنامه من و شما درباره دلیل منتشر نکردن عکس همسرش و دستمزد 30 میلیونی اش برای فاصله ها گفت.

رازهایی از زندگی خصوصی شاهرخ استخری

برنامه من و شما با اجرای آرش ظلی پور روز جمعه میزبان یکی از متفاوت ترین چهره های سینمایی و تلویزیونی بود. شاهرخ استخری بازیگری که با سریال دلنوازان و فاصله ها در تلویزیون به شهرت رسید میهمان این هفته آرش ظلی پور در من و شما بود.

شاهرخ استخری با حضور در برنامه من و شما به تهیه کنندگی هادی قندی پاسخگوی سوالات آرش ظلی پور مجری برنامه شد.

ناگفته های شاهرخ استخری از زندگی خصوصی اش در من و شما

وی در ابتدای صحبت درباره اینکه چرا به نظر می رسد خیلی مغرور است گفت:اطرافیانم این نظر را ندارند چون من را می شناسند و شاید کسانی که از دور فقط با نام من آشنا هستند از روی عکس ها ممکن است این قضاوت را بکنند که باید بگویم اشتباه است.

از حضور در میهمانی ها و اکران های خصوصی خوشم نمی آید
وی درباره اینکه چرا در جمع های سینمایی شرکت نمی کند و خیلی گوشه گیر است، گفت:احساس می کنم شاید نه من خیلی برای آنها جذاب هستم نه موقعیت اجتماعی ام ایجاب می کند که در این جمع ها باشم. دوستان زیادی هم در این فضا ندارم و صمیمی ترین دوستانم امیررضا دلاوری و پندار اکبری هستند و با باقی در حد یک احوالپرسی تلفنی هر چند وقت یک بار ارتباط دارم. از حضور در میهمانی ها و اکران خصوصی ها و فضاهای این شکلی خوشم نمی آید. به کسانی که عشق شهرت هستند پیشنهاد می کنم که این کارها را بکنند ؛ ولی من خیلی اهلش نیستم.
وی با تاکید بر اینکه سینما خیلی بی رحم است، اشاره کرد:شما ببینید این سینمای بی رحم اکبر عبدی را داشت حذف می کرد، مهدی هاشمی را داشت حذف می کرد. من اصلا فکر نمی کردم حامد بهداد یک روز دیگر گزینه یک نباشد. این ذات سینماست؛ یک روز دخترها برایت دست می زنند، یک روز پخته ترها تشویقت می کند و ... . رضا عطاران سال 72 کارش را شروع کرد اما در یک دهه اخیر تبدیل به ستاره شد این یعنی که به راحتی هیچ چیزی به دست نمی آید. اتفاقی که با دلنوازان برای من افتاد و باید حفظش می کردم و برای همین خیلی از پیشنهادها را رد کردم.

شاهرخ استخری و آرش ظلی پور

شاهرخ استخری در برنامه من و شما

رد پیشنهاد بازی در فیلم جیرانی زندگی ام را عوض کرد
استخری با بیان این موضوع که با رد کردن پیشنهاد بازی در فیلم فریدون جیرانی مسیرش عوض شد، گفت:شاید پشیمانی ام به خاطر بازی نکردن در فیلم «قصه پریا» باشد؛ نقشی که بعدها مصطفی زمانی آن را بازی کرد. من حتی تست لباس هم داده بودم و همه چیز آماده بود اما در نهایت این اتفاق نیفتاد و ممکن بود همان فیلم مسیر کاری زندگی مرا جا به جا کند.

ماهی 30 میلیون دستمزدم برای «فاصله ها»
بازیگر فاصله ها در ادامه گفت که شهرت اصلا برایش اولویت نیست و اضافه کرد:من دیده شدن و شهرت برایم گزینه اصلی نیست و بیشتر به فکر آینده دخترم هستم. آن سینمایی که به من پیشنهاد حضور می دهند سینمای مورد علاقه من نیست. بروید از ساره بیات همکلاسی من در «کارنامه» در سال 83 بپرسید که من چه چیزی از بازیگری می خواستم. چقدر به دنبال تشویق بودم؟ من ماهی 30 میلیون به خاطر بازی در «فاصله ها» گرفتم و بعد از آن باز هم می توانستم با همین معیار پیش بروم اما این کار را اصلا نخواستم انجام بدهم.

در مورد طرفدارانم ادعا دارم
در بخش فضای مجازی شاهرخ استخری به طرفداران وفادارش اشاره کرد و گفت:من پیش بینی می کردم که بعد از ازدواجم از میزان هوادارنم کم شود اما اصلا از این موضوع نمی ترسیدم. آنها با من از دلنوازان تا الان ماندند و ثابت کردند که چقدر وفادار هستند، من در این مورد خیلی ادعایم می شود. شما نمی دانید که چه کارهایی از پس اینها برمی آید و همین الان اگر اعلام کنم تا یک ساعت دیگر 20 هزار تا کامنت «شاهرخ» می توانند زیر یکی از پست های شما بگذارند.

همسرم از 16 سالگی کف کارخانه کار کرده
ظلی پور در بخش دیگری از گفتگو با طرح این سوال که خیلی ها می گویند تو همسر پولدار داری، گفت:من متاسفم که الان سوییچ ماشین ملاک اعتبار و شخصیت آدم ها شده است، خانواده همسر من اصلا متمول نیستند. همسرم نیز از 16 سالگی کف کارخانه کار کرده و روی پای خودش ایستاده این ملاک من برای ازدواج با او بود. من هم ده سال مستقل و تنها زندگی کردم، پدر من هم کارمند است و بخشی از کودکی ام در زمان جنگ در جزیره خارک گذشته است. برای همین باید بگویم که ما با سختی به این جایگاه رسیدیم.
وی همچنین به این نکته اشاره کرد که اصلا دوست ندارد که عکس همسرش جایی منتشر شود چون نمی خواهد که او را کسی بشناسد.
استخری در پایان در پاسخ به این سوال که بالاخره ماشین خریدی یا نه، گفت:بله من خانه ای خریده بودم که برایم خیلی لقمه بزرگی بود اما بالاخره چند ماه پس از حضورم در «خندوانه» ماشین خریدم.

شاهرخ استخری از دستمزد 30 میلیونی تا عکس همسرش!

3.217
این مطلب مفید بود ؟116
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / م.ف
وبگردی