نمناک اخبارسیاست تصاویر لو رفته رقص شاهزاده ویلیام با زن ناشناس در کلوپ
شاهزاده ویلیام ، رقص شاهزاده ویلیام
بی بند و باری شاهزاده ویلیام با حضور در یک کلوپ شبانه سر و صدای زیادی به پا کرد ، رسانه های اروپایی با انتشار تصاویر لو رفته از این ماجرا این رفتار را به شدت نقد کردند.
تاریخ انتشار : 28 اسفند 1395

بی بندوباری شاهزاده ویلیام در یک کلوپ شبانه

رسانه های خارجی از چند ساعت پیش تصاویر و کلیپ های حضور ویلیام ؛ شاهزاده انگلیس را در یک کلوپ شبانه جزو تیترهای داغ خود قرار داده اند ، حضوری با رفتارها و حرکات موزون که سرو صدای زیادی به پا کرده است.

اصلی ترین بخش این کلیپ های جنجالی مربوط به قرار گرفتن ویلیام کنار زن جوانی است که در گوشه ی کلوپ ایستاده است.

رقص شاهزاده ویلیام

رقص شاهزاده ویلیام با زن جوان در کلوپ شبانه

به گزارش دیلی میل تصور می شود آن زن جوان که به شاهزاده ویلیامز تکیه داده است مدلینگ استرالیایی باشد که پیشینه ی خوبی هم ندارد.

"سوفی تیلر " 24 ساله مدلینگ زنی است که به ادعای برخی از نزدیکان او دفعه ی پیش در پیست اسکی کنار شاهزاده ویلیامز دیده شده بود.

علی رقم تمام این نوشته ها دیلی میل در انتهای این خبر می نویسد :هنوز هیچ کس مطمئن نیست که زن حاضر در کنار ویلیامز در کلوپ کیست.

 رقص شاهزاده ویلیام

رقص شاهزاده ویلیام

تصاویر رقص شاهزاده ویلیام در پارتی مختلط شبانه

بخش دیگری از این کلیپ خجالت آور رقص ویلیامز با یک زن بلوند است که تصویر واضحی از بی بند و باری است. ویلیامز که به همراه دوستانش در یک تعطیلات آخر هفته دراز مدت بسر می برد تنها عضو خانواده سلطنتی بود که در مراسم دعای روز دوشنبه در کلیسای وستمینستر حضور نداشت. وی شب دوشنبه با یک هلیکوپتر اختصاصی نزد همسر و فرزندانش بازگشت.

رقص شاهزاده ویلیام 

رقص شاهزاده ویلیام

انتشار این ویدئوها و تصاویر با واکنش کارشناس و مشاور خانواده سلطنتی نیز همراه بود.

به گفته ی مشاوران خانواده سلطنتی " کیت " از این اتفاق بسیار ناراحت است. درحالی که وی با دو فرزندش در خانه تنها بوده، ویلیامز با دوستانش مشغول خوشگذرانی بوده است. به عنوان یک زوج آنها باید مراقب رفتار و انعکاس آن در بین مردم باشند. 

تصاویر لو رفته رقص شاهزاده ویلیام با زن ناشناس در کلوپ

تصاویر لو رفته رقص شاهزاده ویلیام با زن ناشناس در کلوپ
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 13
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف