نمناک اخبارفرهنگ و هنر شاهکار احسان علیخانی در ماه عسل + عکس
احسان علیخانی در برنامه ماه عسل قسمت دوازدهم اجرایی بسیار رمانتیک و عاشقانه داشت. میهمانهای احسان علخانی از جنس عشق بودند. عکس اجرای احسان علیخانی در قسمت دوازدهم

احسان علیخانی برگ دوازدهم از دفتر  ماه عسل خود را اینگونه ورق زد:سلام،احوال شما چطوره ،اگر یک درصد جویای حال من و رفقان باشید خداروشکر همینکه شما هستید خوبیم ،و اگر مشکلی هم باشد به عشق شما تحمل می کنیم.
احسان علیخانی در ابتدا گفت:برای رقم خوردن یک اتفاق در برنامه امروز، خیلی دوندگی کردیم ،دعا کنید.

پدر و مادر" میلاد"از مهمانان  برنامه 90 "ماه عسل "،اینبار بدون میلاد پا به "ماه عسل" 92 گذاشتند از همان ابتدای ورود، مادر میلاد بدلیل سوگ او بغض کرد و "علیخانی "رو به او گفت:اگر شما گریه کنید ما می شویم گریه اندر گریه .
 

اجرای بی نظیر احسان علیخانی

مادر میلاد گفت:بعد از 22سال زندگی با میلادم او را یک روزه بدلیل سرماخوردگی از دست دادیم .
ما از وجود میلاد در زندگیمون برکت های زیادی گرفتیم بعد از حضور در برنامه شما چون تنها مشکلمان مسکن بود مسکن مهر پردیس و همچنین 3 سفر حج به ما تعلق گرفت همه در کوچه و محل ما را به نام پدر و مادر میلاد ماه عسل می شناسند.
مادر "میلاد "با اشاره به زندگی گذشته خود عنوان کرد:ما 10سال بچه دار نمی شدیم و هنگام مراجعه به بهزیستی میلاد 15 روزه را به فرزندی قبول کردیم بعد از گذشت چند سال متوجه بیماری سی پی او شدیم وپس از گزارش این مسئله به بهزیستی آنها اذعان کردند او را بدهید و یک بچه سالم  تحویل بگیرید ولی ما هرگز قبول نکردیم و 22 سال از او مراقبت کردیم پس از مرگ او هنوزهمه را به چشم میلاد می بینم .
من حتی زمان زنده بودن میلاد چندین بار به بهزیستی برای گرفتن بچه مراجعه کردم  تا میلاد تنها نباشد ولی قبول نکردند.

برنامه عشق در ماه عسل احسان علیخانی


پس از آن "علیخانی" شاهین کوچولو را به کنار مهمانان دعوت کرد و پس از  در آغوش کشیدنش به او گفت یادت هست همیشه میگفتی می خواهم پدر و مادر داشته باشم ؟وبعد رو به پدر و مادر میلاد عنوان کرد ما این هدیه را به شما می دهیم .

احسان علیخانی بی نظیر بود


در این میان مادر میلاد با گذاشتن دستانش برروی صورت خود مدام می گریست و سپس" شاهین" کوچولو را در آغوش خود جای داد .
در پایان "ماه عسل "،صحنه ی زیبای عشق و گذشت رقم خورد و"شاهین" کوچولوی ما در میان دستان پدر و مادری فداکار قرار گرفت که به قول "علیخانی" امتحان خود را پس داده بودند .
"علیخانی" پس از خروج از دنیای مهمانان برنامه به این جمله بسنده کرد:من ذوق زدگی خود را نمی توانم پنهان کنم ،نگاه کردن به بچه های یتیم فوق العاده است خدا کند توان آن را داشته باشیم ،خداروشکر بابت امشب.
 

احسان علیخانی در برنامه دوازدهم ماه عسل


تیتراژ پایانی برنامه با صحنه های گریستن های مکرر مادر میلاد و در آغوش گرفتن شاهین در بغل پدر و مهمانان برنامه تلاقی شد تا  اینگونه حال مخاطبان را دگرگون و چشمهایشان را در لحظات ناب استجابت دعا بشوراند.

شاهکار احسان علیخانی در ماه عسل + عکس

شاهکار احسان علیخانی در ماه عسل + عکس
: امتیاز : 4.8 تعداد رای : 1348
برگرفته از yjc.ir
این مطلب مفید بود ؟
1281 67
نظر کاربران
امیرمحمد

امیرمحمد

, برنامه ماه عسل وکلا تمامی بخش هاش ازجمله موسیقی تیتراژ ومهمانان وموﺽوعات وغیره باتمامی برنامه های سیما فرق میکند. خسته نباشید ب احسان علیخانی

پاسخ دادن 26 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف