نمناک اخبارجامعه شاه مازندران به 16 سال حبس محکوم شد + عکس
حکم قطعی برای اراذل و اوباش مازندران معروف به شاه مازندران که در سال 94 موجب رعب و وحشت مردم شده بود صادر شد.
تاریخ انتشار : 11 اردیبهشت 1396

حکم قطعی شاه مازندران صادر شد

بنابراین حکم قطعی، متهم پرونده به 16 سال حبس محکوم و به حکم تسلیم شده است.
 
 
اوایل بهمن ماه سال 94 در پی انتشار فیلمی ویدیوئی از یکی از اراذل و اوباش شهرستان بابل به نام «محمود طالبی» که در آن، وی ضمن ربودن یکی از اوباش منطقه «گتاب» به ایجاد رعب و وحشت اقدام می کند، دادستان بابل این فرد را به اتهام محاربه و افساد فی الارض تحت تعقیب قضایی قرار داد.
 
این فرد که خود را به سبب مرتکب شدن جرائم مختلف و آزار و اذیت مردم خود را شاه منطقه معرفی می کرد، پس از انتشار کلیپ متواری شد.
دادستان بابل در این رابطه با جرائم این فرد به خبرگزاری میزان گفت:این فرد با ربودن یکی از اوباش منطقه جویبار با زدن قمه به وی اقدام به قدرت نمایی کرده است و با انتشار فیلم آن موجبات ناامنی و ایجاد رعب و وحشت در منطقه را کرده است.
 
 
وی با تاکید بر برخورد قاطع دستگاه قضایی با مخلان نظم و امنیت در جامعه بیان کرد:پس از انتشار این کلیپ دادستانی بلافاصله وارد عمل شد و دستور جلب و ورود به مخفی گاه این فرد صادر شد.

مرادی همچنین گفت:محمود طالبی یک ماه پیش از زندان آزاد شده است و پیش از این در زندان سیستان و بلوچستان به صورت تبعیدی بوده است و 6 سال حکم برایش صادر شده بود که با رضایت شاکی خصوصی از زندان آزاد شد.
 

دادستان بابل در ادامه افزود:متهم به اتهام محاربه و افساد فی الارض تحت تعقیب قضایی قرار دارد.

چند روز پس از این ماجرا بود که دادستان بابل از دستگیری این متهم خبر داد و گفت:با تلاش شبانه روزی ماموران نیروی انتطامی و دستگاه قضایی استان مازندران این فرد در 12 بهمن ماه 94 ساعت 3 صبح در یکی از روستاهای بابل در مخفیگاهش دستگیر شد و پرونده وی مورد رسیدگی قرار گرفت.

شاه مازندران به 16 سال حبس محکوم شد + عکس

شاه مازندران به 16 سال حبس محکوم شد + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از میزان - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .