دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارحوادث شاه مازندران همچنان متواری است
شاه مازندران ، اوباش مازندران
تعدادی از اراذل و اوباش مازندران که اقدام به انتشار تصاویر به منظور ایجاد رعب و وحشت در جامعه کرده بودند دستگیر و تعدادی تحت تعقیب هستند. اوباش مشهور به شاه مازندران متواری است.
تاریخ انتشار : 5 بهمن 1394
بازدید : 6,393 نفر

شاه مازندران فراری است

حجت الاسلام و المسلمین جعفری در خصوص انتشار تصاویر اراذل و اوباش در فضای مجازی در شمال کشور، اظهار داشت:بلافاصله پس از گزارش مراجعه ذی ربط در خصوص تهیه تصاویر به منظور ایجاد رعب و وحشت در جامعه و انتشار آن در فضای مجازی دستورات قضایی ویژه جهت پیگیری و تعقیب متهمان به دادستان های شهرستان های مربوطه صادر شد و افراد مورد نظر شناسایی و تحت تعقیب قرار گرفتند.

 
وی افزود:تعدادی از این افراد دستگیر و تعدادی تحت تعقیب هستند و دادستان های مراکز شهرستان ها در حال پیگیری ویژه پرونده هستند و قرار شده است شعب ویژه ای جهت رسیدگی فوری به پرونده تعیین و با متهمان برخورد قانونی لازم صورت بگیرد.
 
دادستان مازندران در خصوص نوع جرم این افراد گفت:بر اساس قانون مجازات اسلامی،جرم این افراد از باب ایجاد تحریک و ایجاد رعب و وحشت و استعمال الفاظ رکیک و ضرب و شتم است.
 
حجت السلام والسمین جعفری در خصوص دستگیری یکی از اراذل و اوباش مازندران معروف به شاه مازندران بیان داشت:این اراذل،افراد خاصی نیستند بلکه از باب اینکه در آستانه انتخابات باید جلوی این گونه فعالیت ها گرفته شود و منجر به ایجاد رعب و وحشت در مردم نکند و تمام دستگاه ها با محوریت دستگاه قضایی با این گونه مسائل به صورت جدی برخورد خواهد کرد.
 
وی تأکید کرد:الفاظی که اراذل و اوباش به خود نسبت می دهند نباید به آنها توجه کرد واین افراد توانایی مقابله با نیروهای امنیتی را ندارند.

شاه مازندران همچنان متواری است

شاه مازندران همچنان متواری است
4.320
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 17 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف