نمناک اخبارحوادث شاه مازندران همچنان متواری است
شاه مازندران ، اوباش مازندران
تعدادی از اراذل و اوباش مازندران که اقدام به انتشار تصاویر به منظور ایجاد رعب و وحشت در جامعه کرده بودند دستگیر و تعدادی تحت تعقیب هستند. اوباش مشهور به شاه مازندران متواری است.
تاریخ انتشار : 5 بهمن 1394

شاه مازندران فراری است

حجت الاسلام و المسلمین جعفری در خصوص انتشار تصاویر اراذل و اوباش در فضای مجازی در شمال کشور، اظهار داشت:بلافاصله پس از گزارش مراجعه ذی ربط در خصوص تهیه تصاویر به منظور ایجاد رعب و وحشت در جامعه و انتشار آن در فضای مجازی دستورات قضایی ویژه جهت پیگیری و تعقیب متهمان به دادستان های شهرستان های مربوطه صادر شد و افراد مورد نظر شناسایی و تحت تعقیب قرار گرفتند.

 
وی افزود:تعدادی از این افراد دستگیر و تعدادی تحت تعقیب هستند و دادستان های مراکز شهرستان ها در حال پیگیری ویژه پرونده هستند و قرار شده است شعب ویژه ای جهت رسیدگی فوری به پرونده تعیین و با متهمان برخورد قانونی لازم صورت بگیرد.
 
دادستان مازندران در خصوص نوع جرم این افراد گفت:بر اساس قانون مجازات اسلامی،جرم این افراد از باب ایجاد تحریک و ایجاد رعب و وحشت و استعمال الفاظ رکیک و ضرب و شتم است.
 
حجت السلام والسمین جعفری در خصوص دستگیری یکی از اراذل و اوباش مازندران معروف به شاه مازندران بیان داشت:این اراذل،افراد خاصی نیستند بلکه از باب اینکه در آستانه انتخابات باید جلوی این گونه فعالیت ها گرفته شود و منجر به ایجاد رعب و وحشت در مردم نکند و تمام دستگاه ها با محوریت دستگاه قضایی با این گونه مسائل به صورت جدی برخورد خواهد کرد.
 
وی تأکید کرد:الفاظی که اراذل و اوباش به خود نسبت می دهند نباید به آنها توجه کرد واین افراد توانایی مقابله با نیروهای امنیتی را ندارند.

شاه مازندران همچنان متواری است

شاه مازندران همچنان متواری است
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 20
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 17 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف