دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارجامعه شرور سابقه دار را شاه مازندران نخوانید
شاه مازندران ، شاه مازندران
دادستان مرکزی مازندران ح با بیان اینکه اشرار تمایل دارند موج روانی در جامعه مطرح و اسطوره سازی قلابی درست کنند، از لقب دادن شاه مازندران به یک شرور سابقه دار در مازندران انتقاد کرد.
تاریخ انتشار : 19 بهمن 1394
بازدید : 4,377 نفر

دادستان ساری :شاه مازندران را شاه نخوانید

دادستان مرکز مازندران با تأکید بر اینکه دستگاه قضائی با هرگونه شرارت و ناامنی برخورد جدی خواهد کرد، گفت:برای شروری که در فضای مجازی رجزخوانی کرده بود، قرار سنگینی صادر شده است.

 حجت الاسلام اسدالله جعفری با بیان اینکه اشرار تمایل دارند موج روانی در جامعه مطرح و اسطوره سازی قلابی درست کنند، از لقب دادن شاه مازندران به یک شرور سابقه دار در مازندران انتقاد کرد و افزود:دستگاه های قضائی، انتظامی، اطلاعاتی و امنیتی با هرگونه شرارت ها برخورد می کنند.

وی اظهار کرد:این فرد شرور در یک اتاق دربسته ای اقدام به رجزخوانی و نسبت به انتشار فیلم آن در فضای مجازی اقدام کرده بود و پس از آنکه متوجه شد نیروی انتظامی و دستگاه قضائی پیگیر پرونده اش هستند، متواری شد.

حجت الاسلام جعفری ادامه داد:این فرد در مدت کوتاهی که متواری بود به جاهای مختلفی ازجمله بیرون شهر، کوه ها و... پناه برد و سرانجام در یک روستا دستگیر شد و بلافاصله دستگاه قضائی رسیدگی به پرونده این شرور را در دستور کار قرار داد و قرار سنگینی نیز برای متهم صادر شده است.

وی بیان کرد:این فرد شرور نیز در مصاحبه اش گفته بود که جو گیر شده و نسبت به عملش پشیمان است، اما نتیجه برخوردهای نهایی قضائی با این شرور به مردم اطلاع رسانی می شود.

شرور سابقه دار را شاه مازندران نخوانید

برگرفته از ایران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 10 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف