نمناک اخبارجامعه شرور سابقه دار را شاه مازندران نخوانید
شاه مازندران ، شاه مازندران
دادستان مرکزی مازندران ح با بیان اینکه اشرار تمایل دارند موج روانی در جامعه مطرح و اسطوره سازی قلابی درست کنند، از لقب دادن شاه مازندران به یک شرور سابقه دار در مازندران انتقاد کرد.
تاریخ انتشار : 19 بهمن 1394
بازدید : 4,639 نفر

دادستان ساری :شاه مازندران را شاه نخوانید

دادستان مرکز مازندران با تأکید بر اینکه دستگاه قضائی با هرگونه شرارت و ناامنی برخورد جدی خواهد کرد، گفت:برای شروری که در فضای مجازی رجزخوانی کرده بود، قرار سنگینی صادر شده است.

 حجت الاسلام اسدالله جعفری با بیان اینکه اشرار تمایل دارند موج روانی در جامعه مطرح و اسطوره سازی قلابی درست کنند، از لقب دادن شاه مازندران به یک شرور سابقه دار در مازندران انتقاد کرد و افزود:دستگاه های قضائی، انتظامی، اطلاعاتی و امنیتی با هرگونه شرارت ها برخورد می کنند.

وی اظهار کرد:این فرد شرور در یک اتاق دربسته ای اقدام به رجزخوانی و نسبت به انتشار فیلم آن در فضای مجازی اقدام کرده بود و پس از آنکه متوجه شد نیروی انتظامی و دستگاه قضائی پیگیر پرونده اش هستند، متواری شد.

حجت الاسلام جعفری ادامه داد:این فرد در مدت کوتاهی که متواری بود به جاهای مختلفی ازجمله بیرون شهر، کوه ها و... پناه برد و سرانجام در یک روستا دستگیر شد و بلافاصله دستگاه قضائی رسیدگی به پرونده این شرور را در دستور کار قرار داد و قرار سنگینی نیز برای متهم صادر شده است.

وی بیان کرد:این فرد شرور نیز در مصاحبه اش گفته بود که جو گیر شده و نسبت به عملش پشیمان است، اما نتیجه برخوردهای نهایی قضائی با این شرور به مردم اطلاع رسانی می شود.

شرور سابقه دار را شاه مازندران نخوانید

شرور سابقه دار را شاه مازندران نخوانید
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13
برگرفته از ایران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 10 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف