نمناک اخبارگوناگون قتل شاه مازندران در زندان صحت دارد؟ + عکس
شاه مازندران ، اشرار
شایعاتی در فضای مجازی مبنی بر قتل یکی از اراذل و اوباش مازندران معروف به شاه مازندران در فضای مجازی منتشر شده است که این موضوع تکذیب شد.
تاریخ انتشار : 23 دی 1395

شاه مازندران در زندان به قتل رسید

اوایل بهمن ماه سال گذشته در پی انتشار فیلمی ویدیوئی از یکی از اراذل و اوباش شهرستان بابل به نام «محمود طالبی» که در آن، وی ضمن ربودن یکی از اوباش منطقه «گتاب» به ایجاد رعب و وحشت اقدام می کند، دادستان بابل این فرد را به اتهام محاربه و افساد فی الارض تحت تعقیب قضایی قرار داد.  

شاه مازندران

آیا شاه مازندران در زندان به قتل رسیده است؟

این فرد که خود را به سبب مرتکب شدن جرائم مختلف و آزار و اذیت مردم خود را شاه منطقه معرفی می کرد، پس از انتشار این کلیپ متواری شد و بر همین اساس دادستان از مردم خواست که درصورت شناسایی متهم به نیروی انتظامی شهرستان بابل مراجعه کنند.

دادستان بابل در این رابطه، گفت:این فرد با ربودن یکی از اوباش منطقه جویبار با زدن قمه به وی اقدام به قدرت نمایی کرده است و با انتشار فیلم آن موجبات ناامنی و ایجاد رعب و وحشت در منطقه را کرده است.

 چند روز پس از این ماجرا دادستان بابل از دستگیری یکی از متهمان پرونده اراذل و اوباش در منطقه مازندران خبر داد و گفت:با تلاش شبانه روزی ماموران نیروی انتطامی و دستگاه قضایی استان مازندران این فرد در 12 بهمن ماه ساعت 3 صبح در یکی از روستاهای بابل در مخفیگاهش دستگیر شد و روانه زندان شد و حالا روند قضایی پرونده در جریان است.

 از صبح امروز خبری در شبکه های اجتماعی مبنی بر قتل شاه مازندران در زندان منتشر شده است که دادستان بابل این خبر را تکذیب کرد.

قتل شاه مازندران در زندان صحت دارد؟ + عکس

قتل شاه مازندران در زندان صحت دارد؟ + عکس
: امتیاز : 3.5 تعداد رای : 51
برگرفته از میزان /ن
این مطلب مفید بود ؟
36 15
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف