نمناک ورزشفوتبال شایان مصلح گزینه اول برانکو برای دفاع چپ
شایان مصلح ، باشگاه پرسپولیس
شایان مصلح مدافع چپ تخصصی تیم پرسپولیس است و باید دید آیا برانکو این بازیکن را به عنوان گزینه اول دفاع چپ جذب کرده یا خیر؟
تاریخ انتشار : 28 خرداد 1396

پست شایان مصلح در پرسپولیس

بعد از بازی های متوسط ربیع خواه در پست دفاع چپ حسین ماهینی در بازی های آخر فصل و لیگ قهرمانان شرایط خوبی را در این منطقه و در پست غیر تخصصی تجربه کرد. آرام طبع هم به عنوان تنها مدافع چپ تخصصی تیم یک نیمه در لیگ و یک نیمه در جام حذفی به میدان رفت و از فهرست آسیایی کنار گذاشته شد. حالا و در شرایطی که ربیع خواه و ماهینی هستند شایان مصلح جذب شده و تنها مدافع چپ تخصصی تیم به حساب می آید.
از قرار معلوم بشار رسن هم حتی در صورت جذب یک خط جلوتر بازی خواهد کرد و رقیب مصلح نیست. از طرفی گفته می شود برانکو قصد ندارد انصاری را به دفاع چپ برگرداند تا با دوست صمیمی اش رقابت کند و از بین انصاری، سیدجلال و شجاع دو نفر در ترکیب اصلی بازی می کنند.

 

 شایان مصلح

ستاره ای که گزینه اول برانکو برای دفاع چپ است

اگر برانکو، ماهینی را هم به دفاع راست برگرداند و روی ربیع خواه در پست هافبک دفاعی نظر داشته باشد مصلح در دفاع چپ بی رقیب خواهد شد اما باید دید آیا پروفسور این بازیکن لیگ یکی را به عنوان گزینه اول دفاع چپ جذب کرده یا ذخیره ماهینی می شود؟

شایان مصلح گزینه اول برانکو برای دفاع چپ

شایان مصلح گزینه اول برانکو برای دفاع چپ
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از وکیل ملت/ی
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف