نمناک ورزشفوتبال مهمترین شایعات نقل و انتقالات فوتبال اروپا
شایعات نقل و انتقالات ، رایان شاوکراس
از جدیدترین شایعات نقل و انتقالات فوتبال اروپا میتوان به رفتن رایان شاوکراس از استوک سیتی به نیوکاسل اشاره کرد.
تاریخ انتشار : 26 فروردین 1396

آخرین شایعات نقل و انتقالات فوتبال اروپا

به مرور جدیدترین و مهم ترین اخبار و شایعات نقل و انتقالات فوتبال اروپا پرداخته ایم که شایعه انتقال رایان شاوکراس به نیوکاسل صدرنشین است.

مهمترین شایعات نقل و انتقالاتی روزهای اخیر را رده بندی کرده و بر این اساس خبر رفتن رایان شاوکراس از استوک سیتی به نیوکاسل در صدر اخبار قرار دارد.

شایعات نقل و انتقالات

شایعات نقل و انتقالات فوتبال اروپا

خبر دوم که به تازگی شنیده شده در شایعه ی رفتن سسک فابرگاس به اتلتیکو مادرید است. فابرگاس پس از ترک آرسنال هیچگاه نتوانست جایگاه ثابتی داشته باشد و چه در بارسلونا و چه در چلسی بازیکنی نیمکت نشین بوده است.

خبر رفتن بن گیبسون، مدافع میدلزبورو، به لسترسیتی در جایگاه سوم قرار دارد. چلسی هم روی این بازیکن دست گذاشته و وارد رقابت با لستر شده است.

اما نکته ی خوشحال کننده برای آبی ها جای گرفتن نام آندرا بلوتی، مهاجم گلزن تورینو، است که گفته می شود به چلسی می پیوندد. چلسی حاضر است برای این انتقال 85 میلیون یورو بپردازد. با این حال، تورینو رقم نجومی 100 میلیون یورو را در نظر گرفته و روی آن پافشاری می کند.

خبر رفتن الکسیس سانچز به منچسر سیتی هم در رده ی دهم قرار دارد. دیروز مسئولان آرسنال پیشنهادی به ارزش هفته ای 300هزار یورو به او ارائه دادند و همین باعث سقوط این شایعه در جدول شده است.

شایعات نقل و انتقالات

آخرین شایعات نقل و انتقالات فوتبال اروپا

مهمترین شایعات نقل و انتقالات فوتبال اروپا

مهمترین شایعات نقل و انتقالات فوتبال اروپا
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از ایلنا -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف