نمناک اخباراقتصاد شایعه تلگرام شارژی برای فریب کاربران + متن
شایعه تلگرام ، تلگرام
جدیدترین شایعه تلگرام برای فریب کاربران با پیامی مبنی بر پولی شدن تلگرام منتشر شده است. واقعیت ماجرا چیست؟
تاریخ انتشار : 24 بهمن 1394

شایعه تلگرام برای پولی شدن تلگرام

چندی است مطلبی توسط کاربران شبکه اجتماعی تلگرام دست به دست می شود که ادعا می کند قرار است استفاده از این پیام رسان از حالت رایگان خارج شود:«Telegram به حالت شارژی تبدیل خواهد شد. اگر شما حداقل به 10 مخاطب این پیام را ارسال کنید، پس متوجه خواهند شد که شما یک کاربر مشتاق و فعال هستید و آرم شما به آبی تبدیل خواهد شد و رایگان باقی خواهد ماند.»

 

 شایعه تلگرام

شایعه تلگرام پولی می شود

واقعیت تلگرام پولی

تلگرام یک پیام رسان رایگان است و مطلب فوق صحت ندارد. این پیام رسان به عنوان یک سازمان غیرانتفاعی فعالیت می کند و قصد ندارد برای خدماتش هزینه ای دریافت کند. همچنین در بخش اطلاعات این شرکت آمده است:«قرار نیست تلگرام درآمدزایی کند این برنامه هیچ گاه برای دستیابی به سرمایه خارجی تبلیغاتی ارایه نمی کند.»

در مطلب فوق «روز شنبه» به عنوان زمان نهایی پولی شدن تلگرام برای کاربران غیر فعال مشخص شده است در حالیکه زمان انتشار این مطلب برای نخستین بار باز می گردد به چند ماه گذشته؛ ضمن اینکه ادعای ارسال چندین باره این مطلب برای شناسایی کاربران فعال نیز کاملاً بی پایه و اساس است.

شایعه تلگرام ، شایعه پولی شدن تلگرام صحت دارد؟

شایعه تلگرام شارژی برای فریب کاربران + متن
:
امتیاز : 4.9 تعداد رای : 36
برگرفته از فارس /ن
این مطلب مفید بود ؟ 35 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف