نمناک فرهنگ و هنرچهره ها تکذیب مهاجرت احسان کرمی از زبان خودش
احسان کرمی ، مهاجرت از ایران
احسان کرمی از مجریان شناخته شده صدا و سیما است که خبر مهاجرت او شنیده میشد , او این خبرها را شایعه دانست و تکذیب کرد.
تاریخ انتشار : 3 شهریور 1395

ماجرای مهاجرت احسان کرمی

با توجه به خبرهایی که از احسان کرمی به گوش میرسد مدتی است که شایعه مهاجرت احسان کرمی مجری کشورمان در فضای مجازی منتشر شده است, آیا این خبر صحت دارد؟

مجری مشهور شایعات مربوط به مهاجرتش را تکذیب کرد و گفت:ممکن است برای گذراندن دوره های حرفه ای و تخصصی مربوط به اجرا مکرر به سفر بروم، اماهیچ تصمیمی در مورد اقامت دائم در کشوری غیر از ایران ندارم.

احسان کرمی

احسان کرمی از ایران نمیرود

احسان کرمی گفت:اخیرا این سوال دائما از من پرسیده می شود که با توجه به اینکه همکاری ام با برنامه های تلویزیونی مختلف همچنان ادامه دارد، پس ماجرای مهاجرتم از ایران چه می شود! من هم تعجب می کنم از اینکه این شایعه چطور دست به دست منتقل می شود، چراکه قصد چنین کاری را ندارم و حتی در سفرهای کوتاه یکی دو هفته ای که برایم پیش می آید دلم برای وطنم تنگ می شود و امکان ندارد بتوانم این دوری را برای مدت طولانی تاب بیاورم.

وی افزود:ممکن است برای گذراندن دوره های آموزشی در مورد اجرا و … سفرهایی به خارج از کشور داشته باشم، اما قرار نیست کشور را برای همیشه ترک کنم. حتی وقتی در خارج از ایران هستم حس پیری به سراغم می آید چراکه فکر می کنم آنقدرها که توانایی دارم، مفید نیستم.

کرمی همچنین درباره این روزهای خود گفت:هرازگاهی نمایشنامه هایی به دستم می رسد اما هیچ کدام آنقدری جذاب نیست که بپذیرم. بنابراین عمده وقتم را با گروه نوشه می گذرانم که اجرای کنسرت هایی را در دستور کار خود دارد. خیلی اوقات مسوولیتم برای این گونه برنامه های موسیقایی است که اجازه نمی دهد به تئاتر فکر کنم، ضمن اینکه مشغولیت برنامه «امضا» هم همچنان به قوت خود باقی است. این برنامه هر هفته روزهای جمعه ساعت 16 از شبکه 3 سیما به تهیه کنندگی و سردبیری محمد صراف پخش می شود.

شنیده ها حاکی از آن است که احسان کرمی روایت مجموعه انیمیشن «شکرستان» را هم بر عهده گرفته است. پیش از این مرحوم مرتضی احمدی این داستان های ایرانی طنزآمیز را روایت می کرد.

تکذیب مهاجرت احسان کرمی از زبان خودش

تکذیب مهاجرت احسان کرمی از زبان خودش
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از سینما سینما -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف