نمناک ورزشفوتبال شباهت عجیب محسن ایران نژاد و کرار جاسم
محسن ایران نژاد ، جاسم کرار
محسن ایران نژاد همزادی به نام کرار جاسم دارد که به خاطر شباهت عجیبش به وی اطرافیان را مدام به اشتباه می اندازد.
بازدید : 3,339 نفر

شباهت محسن ایران نژاد به کرار جاسم

محسن ایران نژاد مدافع راه آهن تهران که مصدوم شده و رباط صلیبی پاره کرده شبات عجیبی به کرار جاسم دارد .وی در گفتگوی ویژه ای از اشتباهات دیگران در مورد شباهتشان صحبت به میان می آورد.

ایران نژاد در مورد شباهتش به کرار جاسم گفت:اکثرا من را با کرار اشتباه می گیرند و تا به حال هزار بار این اتفاق افتاده است. البته این را هم در نظر بگیرید که من و این بازیکن در شاهین بوشهر همبازی بودیم. هر کس که بعضا جلو می آید و من را با اسم جاسم صدا می زند به او می گویم من کرار نیستم تا به حال چنین بار نیز اتفاق افتاده است که به من گفته اند تو دروغ می گویی و کرار هستی.

محسن ایران نژاد
شباهت دو بازیکن لیگ برتری به هم

 

محسن ایران نژاد ادامه داد :حتی به ختم غلامحسین خان مظلومی که رفتم آنجا شنیدم که می گویند جاسم کرار چقدر با معرفت است. جالب است مدیرعامل خود باشگاه استقلال تهران  یعنی آقای افشارزاده من را اشتباه گرفت و گفت تو الان باید سر تمرین باشی و من گفتم که ایران نژاد هستم. به هر حال هر کس یک همزادی دارد و همزاد من هم کرار جاسم است. 


ایران نژاد در مورد تمدید قراردادش با باشگاه راه آهن بعد از مصدومیت گفت:باید تشکر کنم از آقای رحیمی، دکتر ابراهیمی و آقای کیانیان مالک باشگاه که این حرکت خیلی خوب را انجام دادند و نشان دادند به غیر از فوتبال مسائل دیگری نیز برایشان مهم است. این قضیه به جوان های تیم امیدواری می دهد و آنها به کار دل می دهند.

شباهت عجیب محسن ایران نژاد و کرار جاسم

شباهت عجیب محسن ایران نژاد و کرار جاسم
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 13
برگرفته از ورزش 3-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 13 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف