نمناک فرهنگ و هنرچهره ها شباهت بی اندازه پوریا شکیبایی به پدرش خسرو شکیبایی
پوریا شکیبایی ، خسرو شکیبایی
پوریا شکیبایی پسر مرحوم خسرو شکیبایی از شباهت بی اندازه صدایش به پدرش میگوید و اعلام کرد در یک فیلم سینمایی بازی خواهد کرد.

شباهت صدا و چهره پوریا شکیبایی به پدرش

فرزند خسرو شکیبایی با صداپیشگی در فیلم «باز باران» با موضوع کودکان مبتلا به بیماری نقص ایمنی اولیه و اهدای سلول های بنیادی اولین حضور سینمایی خود را در یک فیلم تجربه کرد پوریا شکیبایی فرزند خسرو شکیبایی درباره آغاز فعالیت سینمایی اش و چگونگی همکاری با عوامل فیلم «باز باران» و موسسه ای با همین نام گفت:باز بارانی ها به سراغ من آمدند و برایم حالی خوب به سوغات آوردند و حضور معنوی در کنار کسانی که به انسانیت فکر می کنند برایم آرامش بخش است.

پوریا شکیبایی در خصوص شباهت صدای خود به پدرش خسرو شکیبایی، گفت:بسیاری از مردم می گویند که صداهایمان بسیار شبیه است به علت اینکه من پسر همان آدم هستم و این کاملا طبیعی است.


وی در خصوص خواندن شعر همانند پدر مرحوم خود اظهار داشت:بسیار از من دعوت کرده اند که شعر بخوانم.من در حال حاضر دارم سعی می کنم و روی یک پروژه کار می کنم که به لطف و امید خدا یک کار صداپیشگی «صدا» انجام بدهیم.ولی در کل علاقه ای به دوبله و رادیو ندارم.
پوریا شکیبایی

پوریا شکیبایی پسر خسرو شکیبایی

 
شکیبایی پیرامون ایفای نقش در یک فیلم سینمایی تصریح کرد:ان شاءالله بازی خواهم کرد.من در فیلم«باز باران»صداپیشه بودم نه اینکه نقشی را ایفا کنم.شاید از یک فیلم کوتاه شروع به بازی کنم که هنوز کاملا معلوم نیست.ولی در سینما خواهم بود و دوست دارم در این حیطه فعالیت کنم ولی باید پیشنهاد خوبی مطرح شود.

بازیگر تئاتر درخصوص کمک دوستان پدرش به خود بیان کرد:دوستان پدر به من خیلی لطف دارند و بسیار کمک می کنند ولی باید حتما اتفاق اصلی بیفتد.مردم فکر می کنند ارتباط پیدا کردن با دوست و آشنا خیلی می تواند کمک کند و مهم است ولی حتی اگر هم بشود من نمی خواهم، چراکه علاقه به وارد شدن به عرصه سینما با این شکل ندارم و به همین خاطر است که تئاتر کار می کنم.

پوریا شکیبایی در پایان در خصوص شباهت بی حد و اندازه خود به پدرش، گفت:از این مسئله نمی توان به سادگی گذشت و من به دفعات سعی کردم برای سالیانی از این سایه پدر دور بشوم و فرار کنم.ولی آخر، لاجرم به این نتیجه رسیدم که ناگزیر هستم برای اینکه، آنچه که هست را قبول کنم.

شباهت بی اندازه پوریا شکیبایی به پدرش خسرو شکیبایی

شباهت بی اندازه پوریا شکیبایی به پدرش خسرو شکیبایی
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 11
برگرفته از آفتاب -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 8 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف