نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون شبنم فرشادجو در سریال مهران مدیری سرپرستار می شود
شبنم فرشادجو ، هاله در سریال درحاشیه
شبنم فرشادجو بازیگر نقش هاله در سریال درحاشیه به کارگردانی مهران مدیری درباره حضورش در این سریال گفت.
تاریخ انتشار : 14 فروردین 1394

شبنم فرشادجو درباره سریال در حاشیه آخرین ساخته مهران مدیری که این شب ها ساعت 23 از شبکه سوم سیما به پخش می رسد، گفت:این روزها از 11 صبح تا 9 شب سر تصویربرداری سریال هستیم اما آخرشب ها که به منزل می رسم این اثر را می بینم و به نظرم کاری قابل قبول است.

شبنم فرشادجووی ادامه داد:این اولین سال است که ایام عید را سرکار هستم و امسال به خاطر حضور در سریال در حاشیه مشغول تصویربرداری شدم و نتوانستم به دید و بازدیدهای نوروزی برسم.
این بازیگر تئاتر و تلویزیون با اظهار رضایت از حضور خود در این سریال نوروزی درباره واکنش هایی که از مخاطبان گرفته است، گفت:به دلیل اینکه بیشتر سر کار هستم بیشتر واکنش های تلفنی را گرفتم و در این تماس ها و پیامک ها بسیاری گفته بودند که کار را دوست داشته اند و آن را دنبال می کنند.
فرشادجو همچنین درباره شخصیتی که بازی می کند، توضیح داد:من پیش از این نقشی شبیه به شخصیت هاله را در «شوخی کردم» بازی کرده بودم و آقای مدیری از من خواست که ویژگی های آن نقش را در این سریال هم داشته باشم و حالا هاله دختری است که با ذوق و هیجان صحبت می کند و تند تند حرف می زند.
بازیگر سریال «میوه ممنوعه» با اشاره به ششمین قسمت از سریال «در حاشیه» گفت:در این قسمت از سریال ما وارد بیمارستانی که هومن با بازی سیامک انصاری مدیریت آن را بر عهده دارد، شده و مشغول به نظافت می شویم.
وی در پایان درباره نقش خود در ادامه داستان و در بیمارستان بیان کرد:هاله در بیمارستان نقش سرپرستار را دارد و در ادامه داستان ماجراهایی را به همراه برادرش هومن رقم می زند.

شبنم فرشادجو در سریال مهران مدیری سرپرستار می شود

شبنم فرشادجو در سریال مهران مدیری سرپرستار می شود
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 18
برگرفته از مهر - /م
این مطلب مفید بود ؟ 12 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف