شبنم مقدمی و مانیا علیجانی
شبنم مقدمی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار پستی عاشقانه برای دخترش در سریال هیولا به روز کرد.

علاقه شدید شبنم مقدمی به دخترش در سریال هیولا

سریال هیولا به کارگردانی مهران مدیری این روزها در شبکه نمایش خانگی در حال توزیع است و با استقبال ویژه ای سوی مخاطبان مواجه شده است. شبنم مقدمی بازیگر نقش شهره همسر هوشنگ یکی از شخصیت های اصلی سریال است که به خوبی توانسته از عهده نقشش در این سریال برآید.

این بانوی هنرمند با انتشار پستی درباره علاقه زیادی که به بازیگر نقش دخترش هاله در سریال هیولا دارد صحبت کرد.

وقتی شبنم مقدمی عاشق دخترش در هیولا میشود

شبنم مقدمی صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از مانیا علیجانی بازیگر نقش دخترش هاله در سریال هیولا به روز کرد.

شبنم مقدمی و مانیا علیجانی

شبنم مقدمی و مانیا علیجانی بازیگران سریال هیولا

شبنم مقدمی با انتشار این عکس از دخترش در سریال هیولا نوشت : گمان نمی کنم این روزا کسی از بیننده های سریال «هیولا» باشه که عاشق ِ این زیبای کوچک ِ باهوش نباشه...

تمام طول ِ فیلمبرداری من بهش می گفتم «فرشته»...شبیه ِ فرشته هاست...می گفتم بال هاتو کجا می ذاری می آی سر ِ صحنه ؟ اصلا مگه فرشته ها می تونن بال هاشونو از پشت شون بردارن ، بعد دوباره بذارن سرجاش!؟ هر بار نخودی خندید و هربار من دلم آب شد...برای مانیا و همه ی بچه های این سرزمین آرزوی شادی و آرامش دارم...و آینده ای روشن .

محمدجواد جعفرپور و مانیا علیجانی

محمدجواد جعفرپور و مانیا علیجانی در سریال هیولا

مانیا علیجانی دختر توانمندی است که تجربه بازی در چندین فیلم سینمایی را در کارنامه هنری اش دارد و نقش های درخشانی را در تئاتر ایفا کرد که تحسین کارگردان های سرشناس را برانگیخت.

بازیگران سریال هیولا

سریال هیولا با بازی شبنم مقدمی ، فرهاد اصلانی و گوهر خیراندیش

بازی در فیلم هایی چون تابستان داغ ، خانه ای در خیابان چهل و یکم و خرگیوش راه را برای بازی درخشان مانیا علیجانی در سریال هیولا باز کرد و نقش درخشان هاله را در این سریال ایفا کرد.

بازیگران سریال هیولا

بازیگران سریال هیولا در نمایش خانگی

هیولا سریالی کمدی به کارگردانی مهران مدیری و نویسندگی پیمان قاسمخانی است که از 9 اردیبهشت ماه 98 در شبکه نمایش خانگی توزیع شد و بازیگرانی چون فرهاد اصلانی، مهران مدیری، شبنم مقدمی، گوهر خیراندیش، شیلا خداداد، محمد بحرانی، سیما تیرانداز، میرطاهر مظلومی، نیما شعبان نژاد، عزت الله مهرآوران، فرزین محدث، افشین زینوری ، محسن قاضی مرادی،مانیا علیجانی ، محمدجواد جعفرپور و ....  در آن به ایفای نقش پرداختند.

دلبری های هاله دختر شبنم مقدمی در سریال هیولا+تصاویر

4.218
این مطلب مفید بود ؟153
منبع : صفحه شبنم مقدمی / عکسها از صفحه رامین روحانی / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
برچسب :
نظرات
وبگردی