شبنم مقدمی
شبنم مقدمی بازیگر نقشی عاشقانه در فیلم زنبور کارگر به نویسندگی سعید نعمت الله شد و همین بهانه ای برای مرور نقش های متفاوت او بود.

شبنم مقدمی و بازی در نقش هایی متفاوت

شبنم مقدمی یکی از چهره های شناخته شده سینما و تلویزیون است که بازیگری را از نیمه دهه هفتاد آغاز کرد و نقش های متفاوت و ماندگاری را در فیلم و سریال هایش ایفا کرد.

این بانوی بازیگر در جدیدترین تجربه بازیگری اش به سراغ بازی در نقشی عاشقانه در فیلم زنبور کارگر به نویسندگی سعید نعمت الله رفت و با این نقش به سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر می آید.

شبنم مقدمی از جشنواره 37 تا 38

شبنم مقدمی که در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر با فیلم شبی که ماه کامل شد و نقشی متفاوت در این فیلم حضور داشت در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر بازیگر نقشی متفاوت و عاشقانه شد.

شبنم مقدمی

گریم و نقش متفاوت شبنم مقدمی در فیلم زنبور کارگر

شبنم مقدمی عکسی از بازی در فیلم زنبور کارگر به کارگردانی افشین صادقی و نویسندگی سعید نعمت الله را به اشتراک گذاشت و درباره این نقش نوشت :الهام فروزنده زن ِ عاشقی که سعید نعمت اله ساخته و پرداخته اش کرده ...من زندگی اش می کنم در «زنبور کارگر» که افشین صادقی می سازد و در جشنواره ی فجر ، دیده خواهد شد. عکس از تارا قنواتی زاده.

شبنم مقدمی

عکسی از بازی شبنم مقدمی در فیلم زنبور کارگر

شبنم مقدمی در زنبور کارگر همبازی حمید فرخ نژاد، سعید آقاخانی، پگاه آهنگرانی، حسین مهری، علیرضا آرا، مارال فرجاد و ستایش موسوی است و این درام اجتماعی روایتی از کشته شدن یک پدر در درگیری و درخواست قصاص قاتل از سوی دختر او و ماجراهای پیرامون او است.

شبی که ماه کامل شد به کارگردانی نرگس آبیار فیلم جدید شبنم مقدمی است که این روزها در سینماهای کشور درحال اکران است و با استقبال ویژه ای از سوی مخاطبان روبرو شد.

شبنم مقدمی

بازی موفق شبنم مقدمی در شبی که ماه کامل شد

شبنم مقدمی در فیلم شبی که ماه کامل شد بازیگر نقش مادر فائزه و شهاب منصوری بود که نقشی متفاوت را با گریمی دیدنی به نمایش گذاشت و با این فیلم در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر حاضر شد.

شبنم مقدمی

نقش متفاوت شبنم مقدمی در سریال عقیق

شبنم مقدمی تجربه بازی در نقش های مختلف را در کارنامه هنری اش دارد و در چند سال اخیر جزو پرکارترین های سینما و تلویزیون بود و سریال هایی چون عقیق ، چرخ فلک ، هفت سنگ ، مدینه ،سقوط یک فرشته ، آشپزباشی ، زیر تیغ و ... از جمله سریال های این بانوی هنرمند هستند.

این بازیگر کشورمان در تجربه ای متفاوت در نمایش خانگی با سریال هیولا به کارگردانی مهران مدیری حضور دارد .

شبنم مقدمی

عکسی از بازی شبنم مقدمی در فیلم خجالت نکش

این بانوی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان از بازی در فیلم خجالت نکش به کارگردانی رضا مقصودی به عنوان یکی از متفاوت ترین تجربه های دوران بازیگری اش نام برد.

عاشقانه ای متفاوت از شبنم مقدمی + نقش های مختلف خانم بازیگر

52
این مطلب مفید بود ؟20
منبع : صفحه شبنم مقدمی / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
برچسب :
وبگردی