نمناک اخبارورزشی شبکه پرسپولیس TV با مدیریت رشیدپور راه اندازی شد
به گفته مدیرعامل باشگاه فوتبال پرسپولیس شبکه جهانی پرسپولیس TV راه اندازی شده است و با همکاری آقای رضا رشیدپور مجری باسابقه صدا و سیما فعالیت خود را آغاز خواهد کرد. شبکه پرسپولیس روی هاتبرد و فرکانس 11137 قابل دریافت می باشد.
تاریخ انتشار : 1 تیر 1392
'سردار رویانیان در خصوص راه اندازی شبکه جهانی پرسپولیس گفت:از مدت ها پیش و با الگوبرداری از باشگاه های مطرح خارجی بویژه تیم های بزرگ اروپایی و به منظور درآمدزایی، توسعه فعالیت های اقتصادی و تجارت بین الملل، پوشش اخبار و رویدادهای باشگاه پرسپولیس و ارائه خدمات ویژه به هواداران برای راه اندازی شبکه تلویزیونی پرسپولیس مطالعه و برنامه ریزی کرده و اقدامات اجرایی را در دستور کار قرار دادیم و خوشحالم که امروز اعلام نمایم شبکه جهانی و بین المللی پرسپولیس TVراه اندازی شده و برنامه های آن به زودی پخش می شود.
مدیر عامل باشگاه پرسپولیس تصریح کرد:شرکت پرسپولیس TVتاسیس شده و به ثبت رسیده است و تمامی اقدامات لازم برای راه اندازی شبکه تلویزیونی اختصاصی پرسپولیس انجام شده است. باشگاه پرسپولیس با مشارکت باشگاه راه آهن و در پی توافقت نامه ای که به امضاء رسیده، این اقدام را انجام داده و اگر از مدت ها پیش روی هاتبرد جستجو می کردید، می توانستید از راه اندازی این شبکه تلویزیونی آگاه شوید. برخی اقدامات مربوطه باقی مانده بود که آنها را نیز انجام داده ایم و امروز رسما راه اندازی شبکه پرسپولیس TVرا اعلام می کنیم.
وی افزود:به هر حال از این طریق می توان فضایی ایجاد کرد که برنامه های اقتصادی و ویژه ای را به سمع و نظر هواداران رساند. پخش گفتگوهای ویژه و اختصاصی از مدیران، مربیان و ورزشکاران پرسپولیس، برنامه های کارشناسی، تصاویر اختصاصی از تمرینات و اردوها، گفتگو با پیشکسوتان و هواداران از جمله برنامه هایی است که مسوولان شبکه تلویزیونی پرسپولیس در حال تهیه این برنامه ها هستند تا این شبکه با قدرت و جذابیت هر چه تمامتر کارش را آغاز کند.
محمد رویانیان گفت:مدیر این شبکه نیز انتخاب شده و آقای رضا رشیدپور از مجریان با سابقه سیما ما را در این زمینه همراهی خواهند کرد. می توانیم از این طریق خدمتی دیگر به هواداران ارائه کرده و برای درآمدزایی نیز تمهیداتی اندیشیده ایم که متعاقبا اعلام خواهد شد.
مدیر عامل پرسپولیس از پخش برنامه های پرسپولیس TVدر آستانه ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت:در فاز اول روزی دو ساعت برنامه پخش می شود و به زودی طبق قرارداد منعقده برنامه های پرسپولیس TVبه روزی 9 ساعت افزایش خواهد یافت.
رویانیان خاطرنشان کرد:راه اندازی این شبکه تلویزیونی به منظور ارائه خدمات ویژه به ایرانیان مقیم خارج از کشور و دوستداران پرسپولیس که از تیم محبوبشان فرسنگ ها فاصله دارند، انجام شده و برنامه های این شبکه صرفا ورزشی و مختص پرسپولیس خواهد بود و می تواند در معرفی فرهنگ ایرانیان بویژه مسائل اخلاقی حاکم بر ورزش ایران تاثیرگذار بوده و فواید و خروجی های بسیاری داشته باشد.
شبکه پرسپولیس TVروی هاتبرد، فرکانس 11137، سیمبل ریت 27500، اف ای سی 4/3 قابل دریافت است و در حال حاضر نشان (لوگو) در این شبکه نمایش داده می شود.'
راه اندازی شبکه جهانی پرسپولیس می تواند گامی نو در تحقق درآمدزایی و به روز شدن باشگاه های کشور باشد. امید است اینگونه فعالیت ها که در باشگاههای فوتبال مدرن جهان امری مهم به شمار می رود در سایر باشگاههای کشورمان نیز مورد استفاده قرار گیرد.

شبکه پرسپولیس TV با مدیریت رشیدپور راه اندازی شد

شبکه پرسپولیس TV با مدیریت رشیدپور راه اندازی شد
: امتیاز : 3.9 تعداد رای : 47
برگرفته از banifilm.ir
این مطلب مفید بود ؟
37 10
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف