نمناک سرگرمیدیدنی ها نگاهی به شب های رویایی آمستردام + تصاویر
آمستردام ، شهر آمستردام
آمستردام یکی دیگر از مناطق جالب و شگفت انگیزی است که حتی در تاریکی چشم اندازی بی نظیر و رویایی دارد.

شب های شگفت انگیز و رویایی آمستردام

جاهای دیدنی دنیا کم نیستند چراکه بارها شاهد شگفتی های بی نظیری از اقصی نقاط دنیا بوده ایم که هیچ کلمه و جمله ای برای توصیف زیبایی های آن در ذهن نمیگنجد.

بازهم اگر به دقت به اطراف خود بنگرید، چیزهای بسیاری برای به تصویر کشیدن در اختیار دارید.
"رنزو گریتسِن" (Renzo Gerritsrn)، دانشجوی رشته ی عکاسی ساکن شهر آمستردام هلند است. او در طول اولین سال تحصیلش، برنامه های بزرگی در سر داشت و در همان اولین قدم ها متوجه شد که در این زمینه، شهر آمستردام از پتانسیل خوبی برخوردار بوده و چیزهای فراوانی برای ارائه دارد.
 
 
آمستردام
 
عکاسی در شب در شهر آمستردام هلند
 
توجه این عکاس جوان که به گفته ی خودش بسیار هم بلندپرواز است، معطوف به فرصت هایی شد که هنوز کسی برای بهره بردن از آنها اقدام نکرده بود.
 
 
آمستردام
 
" در تمام طول زندگیم عاشق عکاسی در شب بودم. این رویا با دیدن چشم انداز زیبا و مسحور کننده ی شهرهایی همچون پاریس، دبی و نیویورک در وجود من شکل گرفت. اما ناگهان متوجه شدم شهر محل تحصیلم هم جذابیت و شکوه خاص خود را دارد. عکاسان متعددی اقدام به عکاسی مناظر شهر آمستردام در شب کرده اند. اما آنها همواره مناظر تکراری این شهر را بارها و بارها سوژه ی خود کرده و در نتیجه حرف تازه ای برای گفتن نداشتند. اما چرا آنها این کار را مرتب تکرار می کنند؟
 
آمستردام
 
من تصمیم گرفتم زاویه ی نگاهم را به مناظر پیرامون تغییر داده و از سمتی و سویی دیگر به این شهر و چشم اندازهایش بنگرم. به همین دلیل شروع به جستجوی مناظر متفاوت کردم. خوشبختانه در آمستردام چند تایی ساختمان پیدا می شود که دیدی خوب به شهر و مناظرش دارند.
 
آمستردام
 
از من نپرسید چگونه موفق شدم، چیزی که مشخص است موفقیت من در ثبت چشم انداز و خط افق شهر آمستردام به شکلی است که هرگز پیش از این موفق به دیدنش نشده اید."
 
آمستردام
 
 
آمستردام
 
آمستردام
 
آمستردام
 
آمستردام
 
آمستردام
 
 
 
آمستردام
 
آمستردام
 
 
آمستردام
 
آمستردام
 
 
نظر شما در مورد این تصاویر چیست؟ آیا این عکس ها با آن چه در گذشته از این شهر زیبای اروپایی دیده اید، تفاوت داشتند؟

نگاهی به شب های رویایی آمستردام + تصاویر

نگاهی به شب های رویایی آمستردام + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف