نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون حذف گروه افسانه سه برادر از ادابازی خندوانه
ادابازی ، مسابقه بزرگ ادابازی
شب گذشته 4 شهریورماه 96 ، مسابقه بزرگ ادابازی با شکست گروه افسانه سه برادر به جز فرهانشون در مقابل گروه صدا سیما در برنامه خندوانه برگزار شد.
تاریخ انتشار : 5 شهریور 1396

شب چهارم مسابقه بزرگ ادابازی برگزار شد

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته 4 شهریورماه 96 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. رامبد جوان در این برنامه میزبان محمد معتضدی و بهزاد قدیانلو در گروه "صدا سیما" و علی ضیایی و بابک رفاهی در گروه "افسانه سه برادر به جز فرهانشون "بود.

رقابت گروه صدا سیما و افسانه سه برادر در ادابازی خندوانه

اولین شب از مسابقه بزرگ ادابازی در خندوانه با حضور مهران غفوریان و سپند امیرسلیمانی در گروه گلهای داوودی 2 و نصرالله رادش و حامد آهنگی در گروه سایز 42 برگزار شد. گروه گلهای داوودی که برنده مرحله قبل مسابقه ادابازی بود در این مرحله مغلوب گروه سایز 42 شد و خیلی زود از دور مسابقه کنار گذاشته شد.

در دومین شب از مسابقه بزرگ ادابازی در خندوانه بهزاد خداویسی و قربان نجفی در گروه ریسه با مهیار طهماسبی و امید نعمتی در گروه پالت به رقابت پرداختند و گروه پالت مغلوب گروه ریسه شد.

در شب سوم پیمان عباسی و مجید واشقانی در گروه ژن خوب در برابر آرین و احسان کرمی در گروه برادران تاچی بانا به رقابت پرداختند که گروه برادران تاچی بانا با ٤٧ امتیاز برنده مسابقه شد.

شب چهارم مسابقه ادابازی با حضور محمد معتضدی و بهزاد قدیانلو در گروه "صدا سیما" و علی ضیایی و بابک رفاهی در گروه "افسانه سه برادر به جز فرهانشون " برگزار شد.

ادابازی خندوانه

بهزاد قدیانلو از گروه صدا سیما در کنار بابک رفاهی از گروه افسانه سه برادر

در ابتدای برنامه و در بخش کری خوانی گروه صدا سیما توانست یک امتیاز این بخش را از آن خود کند و شروع کننده مسابقه باشد.

در مرحله اول مسابقه گروه افسانه سه برادر با 20 امتیاز از گروه صدا سیما با 22 امتیاز جا ماند اما عملکرد هر دو گروه در این بخش باعث حیرت حاضرین و رامبد جوان شد و اعتراف کردند که هر دو گروه از بهترین شرکت کننده های ادابازی هستند.

در مرحله دوم ( کلمات ترکیبی ) باز هم با توجه به عملکرد عالی هر دو گروه گروه افسانه سه برادر با 5 امتیاز مغلوب گروه صدا سیما با 10 امتیاز شد و در مرحله سوم مسابقه ادابازی خندوانه ( ضرب المثل ) با امتیاز بالاتر گروه صدا سیما پایان یافت و در مجموع گروه افسانه سه برادر با 39 امتیاز مغلوب گروه صدا سیما با 47 امتیاز شد.

ادابازی خندوانه

علی ضیایی از گروه افسانه سه برادر در کنار محمد معتضدی از گروه صدا سیما

در بخش پایانی برنامه رامبد جوان تاکید کرد که در هیچ مرحله ای از مسابقات برنامه خندوانه تقلبی صورت نگرفته است و نخواهد گرفت و این به اندازه ناموس برایش اهمیت دارد،خندوانه و مسابقاتش فقط جنبه تفریح دارد و نباید در این بخش تقلب را وارد کنیم.

حذف گروه افسانه سه برادر از ادابازی خندوانه

حذف گروه افسانه سه برادر از ادابازی خندوانه
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف