نمناک اخبارورزشی شجاع خلیل زاده راهی بیمارستان شد
شجاع خلیل زاده ، مصدومیت شجاع خلیل زاده
شجاع خلیل زاده در بازی با نسف قارشی از ناحیه ابرو دچار مصدومیت شد. او بعد از بازی راهی بیمارستان شد تا به وضعیت شکستگی ابرویش رسیدگی شود و ابرویش را بخیه بزند.
تاریخ انتشار : 25 بهمن 1396

مصدومیت شجاع خلیل زاده در بازی با نسف قارشی

در میانه های نیمه دوم دقیقه 53 دیدار پرسپولیس و نسف قارشی، یک اشتباه محاسباتی باعث شد تا دو بازیکن پرسپولیس که برای سرزنی به هوا برخواسته بودند با یکدیگر برخورد کنند و این تلاش، منجر به مصدومیت هر دو شد.

شجاع که قدرت پرش بالایی دارد، با امیری سر به سر شد و این دلیلی برای توقف بازی برای چند دقیقه بود.

داور بازی را به علت مصدومیت دو بازیکن از ناحیه سر قطع کرد و تیم پزشکی به وضعیت امیری و شجاع رسیدگی کردند و در نهایت مشخص شد مشکلی برای این دو نیست.

امیری به بیرون رفت و پس از مداوا به میدان برگشت و شجاع خلیل زاده هم با بانداژ بازی را ادامه داد. شجاع خلیل زاده که از ناحیه ابرو دچار مصدومیت شد بعد از بازی راهی بیمارستان شد تا به وضعیت شکستگی ابرویش رسیدگی شود و ابرویش را بخیه بزند.

 شجاع خلیل زاده

مصدومیت شجاع خلیل زاده

پزشک تیم پرسپولیس همراه شجاع است و می گفت خطر جدی متوجه این بازیکن نیست اما نیاز به معالجه دقیق تری از سوی پزشکان متخصص دارد.

شجاع خلیل زاده راهی بیمارستان شد

شجاع خلیل زاده راهی بیمارستان شد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از تیتر20 - ورزش سه / ر
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف