نمناک اخبارورزشی شجاع خلیل زاده به جمع مدافعان تیم ملی راه نیافت
شجاع خلیل زاده ، شجاع خلیل زاده در پرسپولیس
شجاع خلیل زاده مدافع تیم پرسپولیس نتوانست اعتماد کی روش را جلب کند و نامش در لیست تیم ملی فوتبال ایران باشد.
تاریخ انتشار : 10 آبان 1396

دلیل ناکامی شجاع خلیل زاده در جلب اعتماد کی روش

مدافع میانی پرسپولیس که امیدوار بود با حضور در جمع سرخپوشان به تیم ملی نیز راه یابد، با اعلام اسامی جدید تیم ملی بار دیگر در این مساله ناکام ماند. شجاع خلیل زاده، مدافع شماره 3 سرخپوشان علیرغم عملکردی قابل قبول در این فصل نتوانست در لیست جدید تیم ملی نیز حاضر شود تا امیدوار به روزهای آینده و بازگشت به جمع شاگردان کارلوس کی روش باشد.

لیست جدید تیم ملی در حالی امروز اعلام شد که دانیال ماهینی، وریا غفوری، محمد انصاری، حسین کنعانی زادگان، سید جلال حسینی، روزبه چشمی، مجید حسینی، میلاد زکی پور و سعید آقایی به عنوان مدافع به تیم ملی دعوت شده اند. از این جمع سیدجلال حسینی، محمد انصاری، روزبه چشمی، محمدحسین کنعانی زادگان و مجید حسینی مدافع میانی هستند. مدافعانی که با عملکرد خود باعث شدند تا کی روش چشم به عملکرد شجاع خلیل زاده ببندد و او باز هم پشت لیست تیم ملی باقی بماند.

شجاع خلیل زاده

ناکامی شجاع خلیل زاده در انتخابی تیم ملی

شجاع خلیل زاده در کنار روزبه چشمی بیشترین ثبات را در ترکیب تیم های خود در این فصل داشتند و چشمی یک گل و شجاع دو گل نیز برای تیم های خود ثبت کرده اند. با این حال باید دید در نهایت شماره 3 سرخپوشان موفق خواهد شد نظر کی روش را برای حضور در تیم ملی به خود جلب کند یا خیر.

شجاع خلیل زاده به جمع مدافعان تیم ملی راه نیافت

شجاع خلیل زاده به جمع مدافعان تیم ملی راه نیافت
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 2
برگرفته از افکارنیوز/ی
این مطلب مفید بود ؟ 1 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف