نمناک سرگرمیفال شخصیت شناسی به وسیله انگشتر
شخصیت شناسی ، شخصیت شناسی به وسیله انگشتر
انگشتر خود را در کدام انگشت به دست می کنید؟ آیا میدانید که انگشتر در هر انگشت شما معنای خاصی دارد و رازهای درونی شما را آشکار میکند. اگر در این زمینه آگاهی داشته باشید می توانید از شخصیت طرف مقابلتان با خبر شوید.

شخصیت شناسی به وسیله انگشتر

-انگشت کوچک

- انگشت انگشتری

- انگشت وسط

- انگشت اشاره

- انگشت شست

- انگشتر به دست نمی کنم .

جواب تست

انگشت شست :
 شما مجذوب کالاهای مدرن و روز هستید از مورد توجه قرار گرفتن لذت می برید شما تفریح را دوست دارید و از زندگی لذت می برید و همشه آماده هستید تا با چیزهای جدید رو به رو شوید.

انگشت اشاره :

 شما دارای اعتماد به نفس و مسئولیت پذیر هستید. رهبری و هدایت ر ا دوست دارید و می توانید در ظاهر بسیار جدی و خشن باشید اما در باطن ملایم و حساس هستید.

انگشت وسط:
بیشتر افرادی که در این گروه قرار دارند از رشد و بالندگی سر باز می زنند و بیشتر خودمحور هستند با و جود این همشه بی ریا هستند به خصوص نسبت به خانواده و دوستان شان.

انگشت انگشتری :
شما فردی حساس و رومانتیک هستید عمیقًا امید دارید تا عشقی بیابید که گرما بخش دل و ابدی باشد.

انگشت کوچک :
شما فردی مهربان و متواضع هستید به جزئیات توجه می کنید و دوست ندارید در کارهای تان کوچکترین اشتباهی از شما سر بزند شما بیش از حد خود را به کار مشغول می کنید.

در چند انگشت :
 آن عده از افراد که در دو انگشت یا بیشتر انگشتر دارند اعتماد به نفس ندارند و همیشه مراقب هستند تا عشق واقعی شان را بیابند عاشق تجملات هستند اما آن را جایگزین ناقابلی برای دوستان و عاشق خود می دانند.

انگشتر به دست نمی کنید :
شما خواستار زندگی ساده و بدون تجملات هستید فردی بی ریا، قابل اطمینان، آرام، باهوش و سختکوش هستید و همیشه دوستدار آموختن چیزهای تازه اید. به دلیل احساس خجالتی که دارید از جمع دوری کرده و تا جایی که بتوانید از مشاجره پرهیز می کنید. 

شخصیت شناسی به وسیله انگشتر

شخصیت شناسی به وسیله انگشتر
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 370
برگرفته از پارس ناز
این مطلب مفید بود ؟ 309 61
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف