نمناک سبک زندگیروابط عاطفی شخصیت شناسی از روی طرح های ناخن + عکس
طرح های ناخن ، طرح های ناخن مختلف
آیا میدانستید طرح های ناخن یا به اصطلاح معمول دیزاین ناخن بیانگر شخصیت شما است ؟

طرح های ناخن شخصیت شما را بر ملا میکند

خانم ها علاقه زیادی به طراحی ناخن هایشان دارند و همیشه طرح های ناخن هایشان بسیار زیبا است . رابطه ای بین طرح های ناخن و شخصیت افراد وجود دارد که خیلی از ما از آن بی خبر هستیم و شاید با فهمیدن آنها شگفت زده شویم.

خانم ها و دخترخانم ها آیا می دانید طرح های ناخن هایتان خیلی چیزها را در مورد شما نمایان می کند؟ شکل و دیزاین ناخن ها نشان دهنده شخصیت و ویژگی های رفتاری شما است. یا شاید بتوان گفت افراد بر اساس ناخن های خانم ها برداشت های یکسانی دارند. اگر کنجکاو شده اید بدانید افراد با دیدن طرح های ناخن های دست یک خانم چه تصوراتی در مورد او دارند، ادامه مطلب را مطالعه کنید.

شخصیتطرح های ناخن

طرح های ناخن شخصیت شما را بر ملا میکند

شخصیت شناسی از روی طرح های ناخن :

طرح های حیوانات
هیچ چیز شما را به اندازه دیدن یک فیلم درباره حیواناتی چون پاندا، خوشحال نمی کند. البته حمایت از حیوانات تنها خصوصیت بارز شما نیست، بلکه شما فردی هستید که از افراد محبوب تان نیز، مانند خانواده، دوست و حتی غریبه ها در موارد لازم، دفاع می کنید.
 
اتاق شما پر از وسایل گوناگون است، به این دلیل که دلتان نمی آید خاطرات گذشته خود را دور بریزید. وقتی صحبت از ابراز احساسات می شود، شما همیشه اولین نفری هستید که از شدت احساسات، گریه خواهید کرد.
 
 طرح های ناخن

 طرح حیوانات روی ناخن نشان از احساساتی بودن شماست

 
طرح های هندسی
 شما تنها زمانی برای خرید می روید که احساس کنید واقعا به چیزی احتیاج دارید، در غیر این صورت دوست ندارید که پول تان را مدام صرف خرید لباس یا لوازمی که به آنها احتیاج ندارید، کنید. خانه شما به شدت مرتب و منظم است به این دلیل که از بی نظمی در هر شرایطی متنفرید. وقت شناسی شما نیز زبانزد خاص و عام است.
 
 طرح های ناخن

 طرح هندسی روی ناخن نشان از مرتب بودن است

طرح های گلدار
 
شما سعی می کنید تا جایی که در توان تان باشد زندگی تان را به بهترین شکل ممکن پیش ببرید. دوست ندارید دیگران یک لحظه هم در مورد شما فکرهای منفی کنند. دوست دارید وقت تان را صرف خلق آثار زیبا مانند یک تابلوی نقاشی کنید. اگر چه خانه شما گاهی بهم ریخته می شود، اما به سرعت هر چه تمام تر آن را به حالت قبل باز خواهید گرداند.
 
 طرح های ناخن

 طرح گلدار روی ناخن نشان از علاقه به زیبایی است

طرح های خالدار
 
عاشق گشت و گذار و تجربه چیزهای جدید هستید. دوست دارید همیشه دیگران را شاد ببینید، حتی زمانی که لایق اش نیستند.
 
اهداف بلند مرتبه ای در زندگی دارید که ترجیح می دهید برای رسیدن به آنها تلاش کنید. از تماشای فیلم های کلاسیک مانند «زن زیبا» لذت می برید. دوستان تان به اندازه دو چشم شان به شما اعتماد دارند.
 
 طرح های ناخن

 طرح خالدار روی ناخن بیانگر علاقه به گشت و گذار است

طرح فرنچ
 
شما فردی رک هستید که به این خصوصیت خود نیز افتخار می کنید. وقتی به خرید می روید، لیست تان را از قبل آماده کرده اید و می دانید که دقیقا چه می خواهید.
 
صداقت شما همیشه زبانزد شریک زندگی تان است. شما اولین نفری هستید که دوستان تان برای حل مشکلات خود به شما رجوع می کنند.
 
 طرح های ناخن

 طرح فرنچ روی ناخن بیانگر رک بودن شماست

طرح های سایه روشن
 
دوست دارید کمی دور از دسترس و مرموز به نظر آیید. با همکاران تان مهربان و صمیمی هستید اما آنها چیز زیادی درباره زندگی خصوصی شما نمی دانند.
 
در تعطیلات آخر هفته، بیرون رفتن از خانه را به ماندن در آن ترجیح می دهید. اگر پولی به دست تان برسد به جای ذخیره کردن، دوست دارید که آن را به سرعت صرف کارهایی که دوست دارید، کنید.
 
طرح های ناخن

 طرح های سایه روشن بیانگر علاقه به آرامش است

طرح های راه راه
 شما فردی به شدت منظم هستید. شخصیت شما ساختار ثابت و محکمی دارد که به این سادگی ها دگرگون نمی شود. اگر اراده کنید، قادر به انجام هر کاری خواهید بود. ترجیح می دهید کارهایتان را اولویت بندی و طبق آنها عمل کنید. از دیدن تابلوهای هنری در خانه تان نیز نهایت لذت را می برد.
 
طرح های ناخن

 شخصیت شناسی از روی طرح های ناخن

شخصیت شناسی از روی طرح های ناخن + عکس

شخصیت شناسی از روی طرح های ناخن + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 9
برگرفته از برترین ها / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 9 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف