نمناک سرگرمیآیا میدانید شخصیت شناسی با روش انداختن کیف
شخصیت شناسی ، روش شخصیت شناسی
شما به راحتی می توانید با روش انداختن کیف افراد آنها را شخصیت شناسی کنید که 5 روش انداختن کیف و شخصیت افراد برای شما توضیح داده شده است.

شخصیت شناسی از روی روش انداختن کیف

شخصیت هر کسی تا حدودی از عادات و رفتارهایی که دارد مشخص می شود حال ما پیشنهاد می کنیم یک تست ساده انجام دهید که احتمالا شما را متعجب خواهد کرد. این تست نوعی نمایان کننده رازهای زبان بدن است، فقط کافی است روش انداختن کیف روی بدن خود را از بین شکل های زیر انتخاب کنید و سپس نتیجه زیر را بخوانید، خیلی جالب به نظر می رسد، نه؟


1- روش انداختن کیف به پشت
اگر شما یک کوله پشتی را ترجیح می دهید، احتمالا همیشه برای ماجراجویی آماده هستید و هر لحظه آماده رفتن می باشید. این رفتن می تواند در اکثر اوقات برای کمک کردن به اطرافیان نیز باشد. شما در مورد همه چیز بسیار با ملاحظه هستید و این خصوصیت از شما انسانی ساخته است که دیگران به میل و رغبت به دنبال او هستند و از او پیروی می کنند.
 
 
 
شخصیت شناسی

پی بردن به شخصیت افراد با روش انداختن کیف2- گرفتن کیف در دست
اگر شما به راحتی وسایل و متعلقات خود را در دست نگه می دارید، کنترل کامل برهمه چیز شعار شماست و می توانید رهبر خوبی باشید. شما دوست دارید از همه چیز مطلع شوید و همیشه نظر مستقل خودتان را داشته باشید. همچنین اگر کسی در مورد خودتان از شما سوالی بپرسد به راحتی و بدون کتمان کردن حقیقت را به او می گویید. اعتماد به نفس شما قابل ستایش است. پس سعی کنید از این قابلیت خود به خوبی بهره ببرید و اجازه ندهید که بیش از حد این ویژگی در شما رشد پیدا کند که مشکل ساز خواهد بود.

3- روش انداختن کیف روی شانه
افرادی که کیف را روی شانه خود می اندازند، به مطالعه و کتاب خواندن خیلی علاقه دارند:این حالت آنها باعث می شود که وقتی فضایی برای نگهداری کتاب های مورد علاقه خود ندارند حتی ماهی های اکواریوم را بیرون انداخته و جای مناسبی برای کتاب ها درست کنند.
آنها خیلی منظم و با نزاکت و یا به قول بعضی ها اتو کشیده هستند، به طوری اگر در طول صحبت های خسته کننده با یک نفر به خواب بروند، این کار را با چشم های باز می کنند و هر چند دقیقه یک بار با تکان دادن سر صحبت های طرف مقابل را تایید می کنند.

4- روش انداختن کیف روی شانه مخالف (حالت کج)
اگر کیف خود را بر روی شانه مخالف خود قرار دهید، هیچ جنایتکاری قادر نخواهد بود که محموله ارزشمند شما را سرقت کند. شما کمی اشتیاق دارید که خود و ثروتتان را بزرگتر از چیزی که هست نشان دهید، همچنین شخص محتاط و محافظه کاری می باشید اما درعین حال بسیار هم سخاوتمند هستید. در هر حال مراقب باشید، زیرا ممکن است افرادی این ویژگی را از شما به عنوان ضعف ببینند و از آن سو استفاده کنند.
 
 
شخصیت شناسی

پی بردن به شخصیت افراد با روش انداختن کیف

5- روش انداختن کیف روی شکم
چه اتفاقی در حال رخ دادن است؟ یک طوفان؟ نه، این فردی است که کیف خود را روی شکم حمل می کند.
بیقراری و شور و هیجان چنین افرادی اغلب فراتر از حد مجاز است و این کاملا نشان دهنده ذهن خلاق و تخیل شگرف آنهاست. این افراد بسیار پرشور و حرارت هستند و اغلب در جمع هایی که قرار می گیرند توجهات را به خود جلب می کنند. خیال پردازی از ویژگی های بارز این افراد است.

شخصیت شناسی با روش انداختن کیف

شخصیت شناسی با روش انداختن کیف
:
امتیاز : 2 تعداد رای : 5
برگرفته از ستاره /ی
این مطلب مفید بود ؟ 2 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف