البغدادی

شخصیت مرموز ابوبکر البغدادی سرکرده داعش از زبان همسر سابقش + عکس

تاریخ انتشار : 16 فروردین 1395کد مطلب : 29054زمان مطالعه : 1 دقیقه
به نوشته راشا تودی، سجا الدلیمی که دختر یکی از نگهبانان دیکتاتور سابق عراق صدام حسین بود، پس از کشته شدن همسرش در جنگ با نظامیان آمریکایی با ابوبکر البغدادی سرکرده گروه تروریستی تکفری داعش ازدواج کرد.

صحبت های همسر البغدادی ازمرموز ترین مرد دنیا

«سجا الدلیمی» پس از آنکه به همراه 3 فرزند کوچک خود از اسارت رهایی یافت، در گفتگو با یک خبرنگار سوئدی گفت:خصوصیات رفتاری ابوبکر البغدادی شبیه آنچه بسیاری از مردم جهان تصور می کنند، نیست.

الدلیمی در ادامه گفت:همسر من فرد مرموزی بود؛ او هیچ گاه درباره گذشته اش صحبتی نمی کرد و چندان فرد پرحرفی نبود؛ ما تنها سر سفره شام با یکدیگر دیدار می کردیم.

به نوشته راشا تودی، سجا الدلیمی که دختر یکی از نگهبانان دیکتاتور سابق عراق صدام حسین بود، پس از کشته شدن همسرش در جنگ با نظامیان آمریکایی با سرکرده داعش ازدواج کرد.

 ابوبکر البغدادی

در ادامه این گزارش آمده است:در آن زمان، "هشام محمد" معروف به ابوبکر البغدادی، در دانشگاه مشغول تدریس رشته دین و شریعت بود.

به گفته الدلیمی، وی مجبور بود به همراه همسر پیشین سرکرده داعش زندگی کند که طبیعتا از شرایط حاکم ناراضی بود.

وی در پاسخ به اینکه آیا به البغدادی علاقه داشت یا خیر گفت:نه! من هیچ علاقه ای به او نداشتم. ابوبکر تنها زمانی حرف می زد که بخواهد دستوری بدهد؛ در سایر موارد همیشه گوشه گیر و ساکت بود؛ آخرین باری که با او صحبت کردم در سال 2009 میلادی بود؛ او از من خواست که برگردم اما من گفتم تصمیم خودم را گرفته ام.

سجا الدلیمی در پایان گفت:من می توانستم مثل شاهزاده ها زندگی کنم. اما خواسته من پول نبود، آزادی بود.

شخصیت مرموز ابوبکر البغدادی سرکرده داعش از زبان همسر سابقش + عکس

3.663
این مطلب مفید بود ؟4518
برگرفته از افکار نیوز/م.ن
نظرات
وبگردی