نمناک اخباردانشگاه شرایط جدید پذیرش دانشجو و شهریه دانشگاه پیام نور
حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور درباره شرایط و ضوابط جدید پذیرش دانشجو در دانشگاه پیام نور رشته های مختلف تحصیلی و شهریه های این دانشگاه توضیحاتی ارائه کرد.
تاریخ انتشار : 26 اردیبهشت 1392

'حسین توکلی با بیان اینکه کلیه داوطلبان هر یک از گروه های علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی، کشاورزی و هنر به شرط مجاز بودن به انتخاب رشته (بر اساس ردیف 5 کارنامه) می توانند رشته های تحصیلی مراکز دانشگاه پیام نور را انتخا ب کنند، گفت:داوطلبان متقاضی تحصیل در کد رشته محل های تحصیلی مراکز دانشگاه پیام نور باید واجد شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در صفحات یک و دو دفترچه راهنمای شماره یک بوده و از لحاظ مقررات وظیفه عمومی منعی نداشته باشند.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه پذیرش دانشجو در کد رشته محل ها، به روش متمرکز صورت خواهد گرفت، تصریح کرد:فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی اینگونه رشته ها به همراه فهرست اسامی پذیرفته شدگان سایر رشته ها به صورت متمرکز اعلام خواهد شد که چنانچه تعداد داوطلبان متقاضی کمتر از ظرفیت رشته محل باشد، گزینش بر اساس حد نصاب علمی صورت خواهد گرفت.
دکتر توکلی تاکید کرد که شهریه های ثابت و متغیر با تصویب هیات امنا افزایش می یابد که در حال حاضر نرخ افزایش سالانه، حدود 15 درصد تعیین شده است. همچنین شهریه ثابت دانشجو در ترم تابستانی 50 درصد شهریه ثابت مربوط است و بقیه موارد به قوت خود باقی می ماند.
وی در پایان افزود:شهریه متغیر درس خودخوان 50 درصد شهریه های متغیر مربوط است.'

شرایط جدید پذیرش دانشجو و شهریه دانشگاه پیام نور

شرایط جدید پذیرش دانشجو و شهریه دانشگاه پیام نور
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 2
برگرفته از isna.ir
این مطلب مفید بود ؟ 1 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف