نمناک ورزشفوتبال صحبت های جالب زادمهر درباره شرایط فوتبال پرسپولیس
پرسپولیس ، بازی پرسپولیس
دکتر زادمهر عضو هیئت مدیره پرسپولیس درباره اتفاقات اخیر در فوتبال لیگ برتر برای هواداران پرسپولیس خبر خوش برای را به ارمغان آورد.
تاریخ انتشار : 7 آذر 1395

علت اتفاقات اخیر فوتبال پرسپولیس در لیگ برتر

محمدرضا زادمهر به عنوان اولین متخصص طب ورزشی در ایران از شرایط نابسامان جوی و تاثیر آن در فوتبال صحبت کرد و سپس به شرایط فوتبال پرسپولیس پرداخت. وی درباره اتفاقات اخیر در فوتبال لیگ برتر صحبت های جالبی انجام داده است.

*آلودگی هوا بدترین حالت را می سازد

زادمهر درباره این موضوع که مضرات فوتبال در شرایط جوی و غیرمناسب اقلیمی چیست اظهار داشت:«سرما و گرما را به راحتی می توان کنترل کرد اما بدترین حالت آلودگی هواست که به خاطر چسبندگی 16 برابری منو دی اکسید کربن به هموگلوبین خون باید گفت که در دوران آلودگی هوا باید بی هیچ تردیدی مسابقات فوتبال لیگ کشور را تعطیل کرد.»

* پرسپولیس قابل قبول کار می کند

وی درباره بازی پرسپولیس و پیکان گفت:«تعداد بالای فرصت گلزنی برابر تیم پیکان نشان از قدرت تیم ما دارد. به نظر من اگر تیم ها در دوران تعطیلی خوب از حیث فنی رفتار کنند تعطیلی لیگ کمترین ضرر را بر روی آنها دارد اما خوب تعداد ملی پوشان ما زیاد بوده و علیرغم ارائه بازی خوب برابر پیکان باید بگویم که تیم ما اگر درگیر تعطیلات و تمرین با حداقل بازیکن ها نبود، به راحتی مقابل پیکان پیروز می شد.»

* طارمی جبران می کند

زادمهر در ادامه به سیل انتقادات نسبت به مهدی طارمی پرداخت و گفت:«درباره طارمی و سوال همگان که باز هم از فرصت سوزی ها می گویند باید اعلام کرد او خودش را مثل همیشه در موقعیت گلزنی قرار می دهد اما چون فضای زیادی می دود و تلاش بسیاری دارد در زدن ضربه های آخر، عضلاتش لاکتیکی شده و از ظرفیت غیر هوازی بهره می برد، وگرنه مثل خیلی از مهاجمان طارمی می تواند اصلاً اینگونه تلاش نکند. مطمئن باشید او موقعیت های امروز را جبران می کند و آقای گل می شود. خودتان توجه کنید هر گاه طارمی در محوطه جریمه استارت را زده اکثراً گل زده است.»

 

پرسپولیس

فوتبال پرسپولیس

* نبود عالیشاه تأثیر گذار بود

وی در خصوص غیبت امید عالیشاه نیز تصریح کرد:«هر چند ما بازیکنان خوب زیادی داریم اما عالیشاه بازیکن ثابت ما و کاپیتان دوم ما بوده و سال گذشته هم بهترین پاسور لیگ بوده است وبی هیچ تردیدی نبودن او در روند کار ما تأثیر گذاشته است.»

* بهتر از پارسال هستیم شک نکنید

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در ادامه خاطرنشان کرد:«سال گذشته در هفته یازدهم لیگ ما 15 امتیاز داشتیم و از صدر جدول 7 امتیاز کمتر بودیم و حالا صدر جدول را داریم و بازی های آینده به گونه ای است که می توان به سادگی گفت در پایان نیم فصل صدر جدول مال ماست و البته باز هم می توان گفت که ما در نیم فصل دوم از همه تیم ها بازی های راحت تری داریم و برابر همه مدعیان باید در ورزشگاه آزادی بازی کنیم که شانس ما را برای قهرمانی بالا می برد.»

* ساسان به پرسپولیس بر می گردد

زادمهر درباره اینکه چرا پرسپولیس مهره ای مثل ساسان انصاری را اینگونه از دست داد، عنوان کرد:«اینکه انصاری گل می زند و برای تیمی مثل فولاد که سرمربی آن سعداوی از بچه های سابق خودمان در پرسپولیس است خوشحالیم. به هر حال آقای برانکو توان بازی ساسان را درک کرد و او را به پرسپولیس آورد ولی انصاری به فولاد برگشت و برای خودش هم بهتر شد. البته او در پرسپولیس هم می توانست صاحب فرصت بازی بیشتر شود ولی ترجیح داد به تیم شهرش کمک کند.»

وی در پایان گفت:«به هر حال همه ما از گلزنی های او که قلبش با پرسپولیس است خوشحالیم و یاد آور می شویم که او به پرسپولیس بر خواهد گشت.»

صحبت های جالب زادمهر درباره شرایط فوتبال پرسپولیس

صحبت های جالب زادمهر درباره شرایط فوتبال پرسپولیس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از پارس -/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف