نمناک دنیای مدگوناگون مدلینگ | آیا میخواهید مدل شوید ؟
مدلینگ ، مدل شدن
با توجه به بازار داغ و تب مدلینگ این روزها بین جوانان به سراغ یکی از مدل های قدیمی و حرفه ای ایران رفتیم و چند دقیقه ای را با ایشان سپری کردیم.

 در این مطلب مصاحبه ای با جناب آقای حسن زاده از فعالان صنعت مدلینگ ایران انجام شده است که در ادامه شما را به خواندن آن دعوت می کنیم

جناب آقای حسن زاده علاقه مندان به حرفه مدلینگ برای شروع فعالیت باید به کجا مراجعه کنند ؟

در تمام دنیا افرادی که به حرفه مدلینگ علاقه دارند با مراجعه به آژانس های مدلینگ فعالیتشون رو آغاز میکنند ، در ایران هم افرادی که به فعالیت در زمینه مدلینگ علاقه مند هستند باید به آژانس های مدلینگ مراجعه کنند ، پیشنهاد من به این عزیزان آژانس مدلینگ فرشتگان هست .

ما به صورت چکیده تعدادی از فعالیت ها و رزومه حرفه ای شما رو جمع آوری کردیم ، این رزومه قوی بسیار ارزشمنده ، علاقه مندان به حرفه مدلینگ چگونه میتوانند به صورت حضوری از شما مشاوره بگیرند و از تجربیاتتون استفاده کنند ؟
 
من در آژانس مدلینگ فرشتگان در خدمت عزیزان هستم ، علاقه مندان به حرفه مدلینگ میتوانند با گرفتن وقت قبلی با من مشاوره حضوری داشته باشند.
 1. مدل برند Vince camuto در ترکیه
 2. مدل برند pull and bearدر اسپانیا و آلمان
 3. طراح ، استایلیست ،عکاس و کارگردان هنری
 4. مدل برند molton brown مالزی
 5. 12 سال سابقه ی فعالیت مؤثر در دنیای مد و فشن
 6. اولین مدل بین المللی ایران که با آژانس های مدلینگ در دبی ، ترکیه ، مالزی ، آلمان ، کانادا ، اتریش ، سوئد ، هلند ، برزیل و... همکاری میکند.
 7. سابقه ی همکاری با برندهای برتر جهان به عنوان مدل و استایلیست بصورت قرارداد فصلی
 8. مدل برند Finess shampoo در امارات
 9. مدل تایید شده توسط وزارت ارشاد که حق چاپ چهره در بیلبوردهای سطح شهر دارد.
 10. اولین مدل ایرانی که عکس او در مجله فشن آلفا در امارات به چاپ رسید.
 11. مدل معروف ترین ژورنال تخصصی مو در کانادا ( اولین ژورنال مو تخصصی آقایان با مدل های تماماً بین المللی )
 12. مدل عینک Lux eye wear در استانبول و بیلبورد شدن پوستر در نمایشگاه های ترکیه
 13. بیلبورد شدن در مراکز بزرگ ترکیه در سال 2012
 14. همکاری با عکاسان برتر جهان
 15. همکاری با مراکز مد برتر جهان به عنوان مدل بین المللی در ترکیه ، امارات (دبی) ، مالزی ، آلمان و...
 16. گذراندن دوره های آزاد تخصصی مدلینگ در ترکیه و امارات
 17. سابقه ی همکاری با برندهای لباس به عنوان کارگردان و طراح ژورنال عکس در ایران
 18. مشاور تخصصی تغدیه و ورزش فیتنس مدلینگ به علاقه مندان این حرفه
 19. مربی تخصصی پوزینگ حرفه ای و ژست گیری در عکس ویژه آقایان در ایران
 20. مدیریت آژانس مدلینگ فرشتگان در ایران
 جناب آقای حسن زاده از چه زمانی و کجا وارد دنیای حرفه ای مدلینگ شدید و اولین پروژه حرفه ای شما چه بود؟
 
 در دوران نوجوانی تشویق دیگران من را متوجه استعدادم در این زمینه کرد، با افراد زیادی صحبت کردم و از آنجاییکه جایگاه حرفه ای برای شروع فعالیت در ایران پیدا نکردم مجبور به همکاری کردن با برند ها و آژانس های مدلینگ خارج ازکشور شدم و فعالیت حرفه ای ام را با یک برند ترکیه ای آغازکردم و پس ازآن پیشنهاد های دیگری از چند برند در مالزی و دبی داشتم که با تعدادی از آن ها همکاری کردم.
 
با توجه به اینکه این روزها جوانان زیادی به این حرفه علاقه مند هستند و دوست دارند که حتی برای یکبار دنیای این شغل را تجربه کنند شما درآمد حاصل از این حرفه را چگونه ارزیابی میکنید؟
 
درآمد حاصل از شغل مدلینگ در ایران و خارج از کشور بستگی به شرایط مدل و میزان حرفه ای بودن مدل دارد.دنیای حرفه ای مدلینگ ایران در مقایسه با کشورهای غربی کاملا متفاوت است و تا رسیدن به استاندارد های دنیا و هماهنگ کردن این استانداردها با کشور اسلامی مسیر زیادی را باید طی کنیم.هر مدل بر اساس شرایط ظاهری و فیزیکی خود و سبکی که ابداع میکند به درجه های مختلفی رتبه بندی میشود و بر اساس رتبه و سطح خود میزان درآمدش هم تغییر میکند،از روزی ١٠٠ هزار تومان تا روزی ٣ میلیون تومان.
 
مدل شدن
مدلینگ | مدل شدن | شرایط مدل شدن | شرایط مدلینگ | مدلینگ شدن
 
متاسفانه در بین جوانان جا افتاده که مدل بودن کار راحتی ست و هر کس با داشتن چهره و اندام متناسب میتواند یک مدل حرفه ای شود و به راحتی کسب درآمد کند ولی در واقع مدل بودن کار سختی است و تا رسیدن به درآمد و حرفه ای شدن مسیر سختی باید طی شود.
 
این مسیر سخت و طولانی که فرمودید شامل چه مراحلی است و شما به عنوان یک مدل حرفه ای و بین المللی چه کارهایی را در طی روز انجام میدهید؟
 
یکی از دغدغه های مهم من ورزش و رژیم غذایی است.از ابتدای زمانی که شروع به فعالیت حرفه ای در این زمینه کردم حدودا 10 سال است که محدودیت غذایی دارم و بسیاری از غذاها را که برای سلامتی بدن مضر است مصرف نمیکنم.همینطور عدم استعمال دخانیات یکی از فاکتورهایی است که به شدت به آن پایبند هستم و تحت هیچ شرایطی نه تنها مصرف نمیکنم بلکه در معرض دود مصرف دیگران هم قرار نمیگیرم همچنین 5روزدر هفته بصورت کاملا جدی به ورزش فیتنس مدلینگ مشغول هستم و شاگردان زیادی در این زمینه دارم که برنامه ی تمرین شان را از من تامین میکنند
 
شرایط مدل شدن را بفرمایید:
 
 
استانداردهای مدلینگ و شرایط مدل شدن در کشورهای مختلف متفاوت است ، برای مثال در ایتالیا چون میانگین قدی مردم این کشور بالاست در نتیجه حداقل قد برای مدل های نمایش زنده (Cat Walk) در آقایان 185 سانتی متر و در بانوان 175 سانتی متر است که معمولا” از آقایان با قد 189 و بانوان با قد 179 به طور میانگین و اندام متناسب یا ترکه ای بسته به نوع پروژه استفاده میشود ، اما در زمینه مدل عکس (photo model) قد مدل اهمیت چندانی ندارد و بیشترین امتیاز به استانداردهای چهره و تناسب اندام مدل اختصاص داده میشود،
 
شرایط مدل شدن
مدلینگ | مدل شدن | شرایط مدل شدن | شرایط مدلینگ | مدلینگ شدن
 
که این دو مورد نیز بسته به نیاز آژانس مدلینگ و برندها متغییر است و ممکن است اندامی که برای یک آژانس مدلینگ مورد نیاز و تایید است برای آژانس دیگر اهمیت نداشته باشد ، توضیح دلایل این نکته بسیار گسترده و تخصصی است زیرا مدلینگ و شاخه های آن بسیار متنوع و گسترده و در عین حال تخصصی است و توضیح آن در سایت قابل ارائه نیست ، علاقه مندان میتوانند با تماس با آژانس مدلینگ فرشتگان برای مشاوره حضوری و کسب اطلاعات دقیقتر وقت مشاوره دریافت نمایند.
 
 
 
اما استانداردهای ایران هم از این قاعده مستثنا نیست و مثل دیگر کشورها متناسب با میانگین قدی مردم کشور و نیازهای آژانس های مدلینگ و برندهای خود استانداردها را تعیین میکند، حداقل قد برای مدل های نمایش زنده (Cat Walk) در آقایان 180 سانتی متر و در بانوان 170 سانتی متر است که معمولا” از آقایان با قد 187 و بانوان با قد 174 به طور میانگین و اندام متناسب یا ترکه ای بسته به نوع پروژه استفاده میشود (افرادی که اضافه وزن دارند با یک رژیم حرفه ای 2 ماهه میتوانند به اندام مناسب برسند ، برنامه های حرفه ای تناسب اندام مخصوص مدل ها را میتوانید با مراجعه به آژانس مدلینگ فرشتگان دریافت کنید) ، اما در زمینه مدل عکس (photo model) قد مدل اهمیت چندانی ندارد و بیشترین امتیاز به استانداردهای چهره و تناسب اندام مدل اختصاص داده میشود.
 
[تست مدلینگ]
 
 
علاقه مندان به حرفه مدلینگ در ایران توجه داشته باشند که عمده فعالیت های مدلینگ در ایران حدود 80% به شاخه فتومدلینگ و حدود 20% به شاخه کت واک مدلینگ یا اجرای زنده تعلق دارد.
 
شرایط مدلینگ
مدلینگ | مدل شدن | شرایط مدل شدن | شرایط مدلینگ | مدلینگ شدن
 
 
 
 
آموزش های مدلینگ شامل چه مواردی است؟
 
آموزش مدلینگ ویادگیری علم مدلینگ و اصول آن از مهم ترین و پایه ترین نیازهای یک مدل است ، اگر ندانید چگونه ژست بگیرید ، چگونه راه بروید و چگونه رفتار کنید شما هیچوقت نمیتوانید به یک مدل موفق تبدیل شوید!در دوره های آموزشی آکادمی مدلینگ فرشتگان شما یک آماتور وارد میشوید و یک حرفه ای عضو میشوید!
 
مدلینگ شدن
مدلینگ | مدل شدن | شرایط مدل شدن | شرایط مدلینگ | مدلینگ شدن
 
در طول دوره تمامی نکات عملی و تئوری که لازم است یک مدل حرفه ای بداند را در سطح بین المللی خواهید آموخت از جمله مبحثposing یا ژست گیری ، اصول راه رفتن در نمایش زنده یا catwalk ، علم گسترده تئوری مدلینگ و …
 
تمامی دوره های آموزشی و فعالیت های آژانس مدلینگ فرشتگان با مجوز رسمی میباشند .
 
برای مدل شدن تنها نباید ظاهری جذاب داشته باشید ، بلکه باید هنر و توانایی مدل بودن را نیز داشته باشید!
[ثبت نام مدل] [ثبت نام مدلینگ]
 
مدلینگ تنها تفریح و لذت نیست ، سختی های خودش را دارد ، رژیم غذایی حرفه ای ، آموزش پیشرفته ، علاقه ، پشت کار ، تمرینات حرفه ای و …
 
برترین مدل های جهان اکثرا” دارای چهره های معمولی هستند اما با علاقه ، پشتکار ، گذراندن آموزش پیشرفته و در نتیجه به دست آوردن هنر و توانایی مدل بودن توانسته اند در این زمینه پیشرفت چشمگیری داشته باشند ، اگر میخواهید یک مدل حرفه ای باشید و حرفه ای زندگی کنید با مدرسه مدلینگ فرشتگان همراه شوید.
  
 
تحصیلات شما در چه زمینه ای است و شغل اصلی تان چیست؟
 
من مهندسی صنایع دارم ولی در زمینه ی مد و فشن و طراحی لباس در خارج از کشور و آموزش حرفه ای مدلینگ داخل کشور فعالیت دارم و به آن مشغول هستم ، یک تیم تخصصی در زمینه آموزش مدلینگ راه اندازی کرده ام که در آن تمام مطالب در سطح بین المللی هم برای خانم ها (توسط اساتید خانم) و هم برای آقایان(توسط اساتید آقا) در سنین مختلف بصورت کاملا حرفه ای توسط اساتید مجرب و خلاق ارائه میدهیم.
 
آژانس مدلینگ فرشتگان سعی دارد با طراحی مد تماما" ایرانی اسلامی و تلفیق آن با سبک مدرن و فشن و توجه به استانداردهای جامعه ایرانی و موازین اسلامی سبکی جدید از مد را به مردم عزیزمان ارائه دهد.

آموزش مدلینگ

در زمینه آموزش مدلینگ متد تدریس مباحث کاملا بین المللی است و هنرجو در پایان دوره علاوه بر داشتن تسلط کامل بر علم مدلینگ هم از جهت تئوری و هم عملی متوجه تغییرات چشمگیر در شخصیت و ظاهر خود خواهد شد. آژانس مدلینگ من [فرشتگان-ارسلان حسن زاده]در تهران و کرج به صورت کاملا حرفه ای با مجوز رسمی فعالیت دارد و علاقه مندان به حرفه مدلینگ میتوانند از مشاوره رایگان ما بهره مند شوند.
 
علاقه مندان به حرفه مدلینگ میتوانند جهت تعیین وقت حضوری و تست مدلینگ ، نام ، نام خانوادگی ، قد ، وزن ، سن ، شهر محل سکونت و یک عکس تمام قد به شماره 09379871038 تلگرام نمایند. خواهشمندیم فقط از طریق تلگرام اقدام نمایید و از گرفتن تماس مستقیم خودداری نمایید، همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.
 
و اما حرف آخر؟
 
حرف آخر اینکه مدل بودن فقط به ظاهر نیست ؛ یک مدل تنها نباید ظاهر آراسته داشته باشد بلکه باید روح و روان آراسته ای نیز داشته باشد.
 
آی دی اینستاگرام آژانس مدلینگ فرشتگان :Angels_Modeling_Agency

 

مدلینگ ، آیا میخواهید مدل شوید ؟

مدلینگ | آیا میخواهید مدل شوید ؟
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 242
برگرفته از angelsmodel.com / ص
این مطلب مفید بود ؟ 232 10
نظر کاربران
کیوان

کیوان

فوق العاده بود ، به نظرم بهترین تیم حرفه ای مدلینگ تو ایران همین مجموعه فرشتگان ، ممنون از مطلب مفیدتون

پاسخ دادن 48 17
سینا

سینا

اتفاقا" من هفته پیش دفترشون بودم ، چند ماه بود دنبال یه جای خوب و قوی میگشتم واسه کار مدلینگ به چند تا آژانس دیگه ام سر زدم اما هیچکدومشون با آژانس فرشتگان قابل مقایسه نبود، خیلی حرفه ای و قوی بودن از همه لحاظ واقعا" با راهنمایی هاشون کمکم کردن ، دیدم خیلی باز شد. مرسی از سایت خوبتون

پاسخ دادن 66 21
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف