نمناک ورزشگوناگون کیانوش رستمی فعلا نمیتواند ازدواج کند!
کیانوش رستمی ، پدر کیانوش رستمی
کیانوش رستمی مدال آور المپیک با توجه به شرط پدرش فعلا نمیتواند ازدواج کند و پدرش قصد زن گرفتن برای او را ندارد!
تاریخ انتشار : 30 مرداد 1395

شرط پدر کیانوش رستمی برای ازدواج او

کیانوش رستمی وزنه بردار 25 ساله ی کشورمان که پدرش حرف های جالبی درباره ازدواج او میگوید و شرط جالب تری هم برای زن گرفتن او دارد.

کیانوش رستمی

شرط ازدواج کیانوش رستمی

خانواده کیانوش رستمی با حضور در فرودگاه امام خمینی منتظر آمدن این ورزشکار هستند و خواهر نیز با چشمانی اشکبار به پله های فرودگاه امام خمینی خیره شده تا برادر افتخارآفرینش از راه برسد.

 
شمس الله رستمی پدر کیانوش درباره قهرمانی غرورآفرین فرزندش در المپیک ریو بیان کرد:خیلی خوشحالم که کیانوش توانست مدال طلای المپیک را بگیرد و دل مردم را شاد کند. او خیلی سختی کشید و من هزاران مرتبه خدا را شکر می کنم.
 
 
پدر رستمی در پاسخ به این پرسش که قرار بود بعد از المپیک ریو شرایط ازدواج او را فراهم کنید و آیا این کار انجام خواهد شد گفت:خیر، کیانوش باید در المپیک بعدی نیز مدال طلا بگیرد تا با ازدواج او موافقت کنم و فعلا فکر زن گرفتن برای او نیستیم!
 
خواهر بزرگتر رستمی نیز بیان کرد:کیانوش پسر بسیار دلسوز و مهربانی است. او به تنهایی و بدون همراه تمرین کرد. واقعا سختی کشید و ما از اینکه توانست قهرمان شود بسیار خوشحالیم.
 
او ادامه داد:روزی که کیانوش مسابقه داشت به ما خیلی سخت گذشت و بسیار استرس داشتیم اما خدا را شکر که در پایان توانست قهرمان شود و دل میلیون ها ایرانی و همشهریانش را شاد کند.

کیانوش رستمی ، شرط ازدواج کیانوش رستمی چیست؟

کیانوش رستمی فعلا نمیتواند ازدواج کند!
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 25
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 23 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف