نمناک ورزشفوتبال شرط رئال برای فروش کریس رونالدو
کریس رونالدو ، رئال مادرید
باشگاه رئال مادرید با انتشار خبر فروش کریس رونالدو هواداران این تیم را شگفت زده کرد. رئال برای فروش ستاره ی شماره 7 باشگاه شرطی گذاشته است که طبق انتظارات کسی جز مالک عرب پاری سن ژرمن از پس آن برنمی آید.

 کریس رونالدو از باشگاه رئال مادرید خداحافظی خواهد کرد. این تیتری بود که هواداران باشگاه رئال مادرید را شگفت زده کرد. طبق شرایط خاص این باشگاه برای فروش ستاره پرتقالی اش انتظار می رود باشگاه پاری سن ژرمن برای خرید کریستین رونالدو پیشنهاد دهد.

باشگاه رئال مادرید برای فروش کریستیانو رونالدو اعلام آمادگی کرد. خبر مربوط به جدایی رونالدو از رئال مادرید، هواداران این تیم را شگفت زده کرده و بسیاری از مردم مادرید انتشار این خبر را با شیطنت روزنامه اسپورت کاتالونیا هم راستا می دانند اما این موضوع فراتر از یک شیطنت رسانه ای است و کریستیانو رونالدو با توجه به تایید رسمی روابط عمومی باشگاه رئال مادرید در حال ترک این باشگاه است.

کریس رونالدو

 

 شرط فروش رونالدو این است که پیشنهادی بسیار بیشتر از رقم اصلی قرارداد او با رئال مادرید داشته باشد و رئال مادریدحداقل معادل حقوق سه سال گذشته وی را یکجا تصاحب کند. این پیشنهاد با این رویه، باید در حدود 130 میلیون یورو باشد که البته ارایه آن، فارغ از بلندپروازی های مالک عرب پاری سن ژرمن از باشگاه دیگری برنخواهد آمد. قرارداد رونالدو با رئال مادرید تا پایان سال 2018 است اما به صورت مشروط منعقد شده است و طبق قرارداد حق دارد برای انتقال خود به تیمی دیگر از باشگاه درخواست قطع همکاری کند.

خورخه مندس مدیربرنامه های اصلی رونالدو با دیگر دلال شاغل در باشگاه رئال مادرید یعنی برونزتی در این فرایند هم داستان نیست و مانوئل استبان، نویسنده شهیر فوتبال اسپانیا در روزنامه آس معتقد است که تسویه حساب این دو دلال قدیمی باعث جدایی رونالدو از رئال مادرید خواهد شد.

 

کریس رونالدو ، شرط رئال برای فروش کریس رونالدو

شرط رئال برای فروش کریس رونالدو
:
امتیاز : 3.4 تعداد رای : 387
برگرفته از فارس /ن
این مطلب مفید بود ؟ 262 125
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف