نمناک اخبارحوادث شرور خطرناک تهران در رختخواب دستگیر شد
شرور تهران ، شرور تهرانپارس
یک شرور سابقه دارِ سطح یک تهران به دنبال عربده کشی، چاقوکشی و قدرت نمایی توسط ماموران امنیت نیروی انتظامی در رختخواب محل زندگی اش دستگیر شد.
تاریخ انتشار : 11 بهمن 1393
بازدید : 20,543 نفر

سرهنگ علیرضا محرابی در خصوص دستگیری شرور تهران گفت:در پی ارجاع پرونده ای از دادسرای ناحیه 23 تهران مبنی بر دستگیری اراذل و اوباش سطح یک به نام «شهروز»، موضوع به تیم خبره ای از ماموران اداره عملیات ویژه سپرده شد.

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی پایتخت ادامه داد:در بررسی های به عمل آمده مشخص شد شهروز 33 ساله؛ چندی پیش با عربده کشی و قدرت نمایی با سلاح سرد در محدوده بهشت زهرا (س) موجی از رعب و وحشت در منطقه ایجاد کرده بود که این موضوع باعث نارضایتی تعدادی از شهروندان شده بود.
وی افزود:با توجه به اینکه «شهروز» از اراذل سطح یک پایتخت بود و سوابق متعدد کیفری در زمینه شرارت در پرونده وی وجود داشت، ماموران اداراه عملیات ویژه، منابع اطلاعاتی خود را برای یافتن وی فعال کردند و بر اساس گزارشات این منابع مشخص شد «شهروز» در خانه ای مجردی در محدوده خیابان جشنواره تهرانپارس ساکن است.
محرابی گفت:پس از مشخص شدن محل زندگی «شهروز» اکیپی از ماموران مرکز عملیات با همکاری اکیپی از ماموران پایگاه چهارم پلیس امنیت تهران بزرگ به محل زندگی وی اعزام شدند و پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و با اذن ورود به منزل و رعایت تمام موازین شرعی، قانونی و حقوق شهروندی وی را در حالیکه در رختخواب خود در حال استراحت بود دستگیر کنند.
رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی پایتخت در پایان خاطرنشان کرد:ماموران پس از دستگیری شهروز، در بازرسی از منزل وی موفق شدند یک قبضه سلاح سرد چاقو را کشف و ضبط کنند و وی را برای سیر مراحل قانونی به تحت نظرگاه پلیس امنیت منتقل کردند که پس از بازجویی های به عمل آمده شهروز به عربده کشی و قدرت نمایی و سایر بزه های انتسابی اعتراف کرد.

شرور خطرناک تهران در رختخواب دستگیر شد

شرور خطرناک تهران در رختخواب دستگیر شد
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 116
برگرفته از تسنیم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 103 13
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف